Wiebe Roose prosto z Berlina wystąpi w Port Bar Szczecin

Fot. materiały prasowe
Eventpromo
Wiebe Roose

Już w piątek w Szczecinie zagra Wiebe Roose / Dr Double U. Ten sympatyczny Belg jest aktywny w branży od ponad 20 lat. W międzyczasie udało mu się wytworzyć własny styl, który zapewnił mu między innymi niezapomniany występ dla Boiler Room.

20 lat na scenie

Wiebe Roose od małego pasjonował się muzyką. Nieustannie ją eksplorował, motywował się do pracy, by na końcu spełniać się również w tej kwestii zawodowo. Mawia, że dzień bez muzyki, to dzień stracony. W wieku 7 lat zaczął grać na perkusji, w zasadzie grał na każdej, na której miał w owym czasie okazję poćwiczyć. Jakiś czas później, pod pseudonimem Double U, komponował utwory hip-hopowe, DJ-ował. Zawsze uważał, że język i dźwięk to jego najmocniejsze strony. Następnie odkrył, że pasja do muzyki przeradza się w skrystalizowane życie. Zaraz po tym, jak zaczął odkrywać różne gatunki muzyczne.

Wiebe Roose x Kit Kat Club

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zaczął od hip-hopu, po szybki drum & bass, psytrance, goa, dub, deephouse, house, minimal, techno. Ostatecznie rozwinął swój własny styl, lecz nadal najchętniej gra deephouse łączony z melodic techno. Jego charakterystyczne sety najlepiej można opisać jako psychodeliczną mieszankę stylów muzycznych, okraszone chwytliwymi wokalami i melodiami. Nie stroni też od estetyki world music.

Pasja do muzyki

Ponadto od sześciu lat ma szczęście prowadzić zajęcia DJ-skie w Akademii Muzycznej Metronoom. Niedawno też założył własną Akademię DJ-ską w Berlinie i przez ostatnie 3 lata zanurzył się w społeczność muzyczną. Począwszy od zmiany dekady 2020 roku, pod aliasem Dr Double U, artysta będzie grał wyłącznie na sekspozytywnych imprezach a jako Wiebe Roose będzie kontynuował swoją muzyczną karierę na całym świecie. Obecnie, współpracując z Endless Recordings i Languag​es Music, możecie spodziewać się, że niektóre świeże produkcje, ujrzą wkrótce światło dzienne. Jego najgłębszym życzeniem jest inspirowanie innych do podążania za swoimi pasjami poprzez tworzenie i dzielenie się swoją miłością do muzyki ze światem.

Wiebe Roose

Wiebe Roose już 10 września w Port Bar Szczecin

Port Bar Szczecin to industrialna przestrzeń barowo-restauracyjna zbudowana z kontenerów morskich w otoczeniu zabytkowych budynków Łasztowni. Wiebe Roose zagra tam już 10 września! Wjazd na imprezkę wynosi 20 złotych, start 23:00, a po więcej szczegółów zapraszamy na wydarzenie na Facebooku!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →