Kasia Sobczyk z Los Angeles prosto do Port Bar Szczecin

Eventpromo News
Kasia Sobczyk Port Bar Szczecin

Mówię piątek, myślę - Port Bar Szczecin. Jedna z najfajniejszych miejscówek w zachodniopomorskim staje na wysokości zadania, aby przyciągnąć przyjezdnych oraz należycie zadbać o lokalsów. Już w ten weekend w miejscówce odbędzie się DJ set Kasi Sobczyk - wpadajcie, jeśli nie chcecie żałować.

Port Bar Szczecin: promocja międzynarodowych artystów

Kręci się tam nocne życie i to na poziomie konkretnie zbliżonym do zachodniego. Port Bar Szczecin naprawdę sumiennie przygotowuje się do weekendowych szaleństw, organizując imprezy, o których mówi się później jeszcze długo. Już sama miejscówka zasługuje na sporą uwagę, bo jej ładno-brzydka estetyka to idealne tło dla wspomnień ze zdjęć. Tych na instagrama oraz tych analogowych: uderzając tam na dancefloor przygotujcie się przy okazji na łapanie fajnych kadrów. Dosłownie w twarz buchnie Wam iście berlińskim klimatem.

W ten piątek w lokalu odbędzie się szczególny występ, bowiem do Szczecina zawita Kasia Sobczyk. Niech Was nie zwiedzie, jeżeli nie kojarzycie jej nazwiska. W Polsce póki co nie jest o niej głośno, lecz artystka znakomicie radzi sobie na scenie międzynarodowej. Jeżeli chcecie usłyszeć ją na żywo, wbijajcie do Port Baru 23 lipca!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj: Idę w Tango: Port Bar, Szczecin

Kasia Sobczyk Port Bar Szczecin

fot. materiały prasowe

Kasia Sobczyk – debiut w Los Angeles, podbicie Meksyku i dalsza muzyczna ekspansja

Artystka, która będzie główną gwiazdą piątkowego wieczoru w Port Bar Szczecin jest modelką, która swoją muzyczną karierę rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych. Po debiucie w LA prędko dostała propozycję rezydentury w Malibu, a od tego czasu grała już w obu Amerykach oraz w różnych krajach Europy. Osiem miesięcy spędziła na występach i zbieraniu muzycznego doświadczenia w Tulum. Kasia Sobczyk pewnie rozbija się po melodyjnym techno, progressive house i indie dance, a jej sety choć prędkie i osadzone na dosadnej energii, mają w sobie odrobinę psychodelii. Oprócz zajawki djingiem, Kasia rozwija się również jako aspirująca producentka. Budując swoją karierę miała okazję grać z takimi artystami, jak Beduin, Audiofly, Colyn, Jan Blomqvist. 

Przeczytaj: MunoRadar: Colyn. Ekspert od melodii z Amsterdamu

Kasia Sobczyk Port Bar Szczecin

fot. materiały prasowe

O swoich występach mówi w następujący sposób:

Zabiorą Cię w podróż gdzieś pomiędzy przestrzenią, czasem, a Twoje pragnienia rozpłyną się w dźwiękowej błogości.

Kasia Sobczyk – KASIA PODCAST #4

To jednak nie koniec atrakcji przewidzianych dla uczestników piątkowej imprezy. Prócz tego, że Port Bar Szczecin rozgrzeje się do czerwoności w trakcie DJ-setu Kasi Sobczyk, zagrają dla Was również Dominik Szczepaniak oraz Sunfleur. Wieczór 23 lipca zapowiada się więc na bardziej, niż tylko piękny – wręcz spirytualny.

TAX: 20 złPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →