Czołówka sceny ambient łączy siły dla Ukrainy. Hammock i inni na wyjątkowej kompilacji

nna tapes
News
pomod dla Ukrainy

Branża muzyczna na całym świecie solidaryzuje się z Ukrainą, wypuszczając kolejne wydawnictwa, z których przychód w całości zostaje przeznaczony dla osób dotkniętych wojną. Siła muzyki rezonuje nie tylko na parkietach, ale i w sercach tych, którzy dzisiaj pomocy potrzebują najbardziej. Tym razem artyści tworzący muzykę ambientalną i klasyczną dokładają swoje trzy grosze. Sprawdź efekt.

Ukraina – muzyka w pogotowiu

Za kolejną muzyczną inicjatywą wspierającą Ukrainę, stoją kuratorzy w postaciach Headphone Commute i Hollie Kenniff. Współpraca dała efekt w postaci kompilacji, przynoszącej wymierne korzyści Międzynarodowemu Komitetowi Ratunkowemu w celu wsparcia przesiedlonych dzieci i rodzin. Kompilacje tworzone dla naszych wschodnich przyjaciół są znakomitym sposobem wspierania uchodźców i narodu ukraińskiego, walczącego z rosyjską inwazją wojskową Putina. Headphone Commute, internetowy magazyn poświęcony muzyce elektronicznej, eksperymentalnej i instrumentalnej, stworzył kompilację For Ukraine Vol. 1. W środku znaleźli się znakomici artyści tworzący ambient z całego świata, w tym z Kijowa.

Czytaj również: Trójmiejscy artyści na pomoc Ukrainie

Ukraina, For Ukraine Volume 1
For Ukraine Volume 1 / fot. Thomas Meluch

Ukraina – pomoc ze strony tuzów ambientu

Zróżnicowana reprezentacja muzyków ze środowisk ambientowych i współczesnej muzyki klasycznej spotyka się, aby rozmawiać dzięki swojej muzyce. W ciągu kilku dni kompilacja For Ukraine Vol. 1 zebrała ponad cztery tysiące dolarów. Warto dorzucić swoją cegiełkę, tym bardziej, iż oprócz pomocy Ukrainie dostajemy muzykę najwyższych lotów. Na kompilacji znaleźli się najwięksi artyści tworzący muzykę doskonale sprawdzającą się w domowych warunkach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Christopher Willits – The Unknown Sea

Skompletowany zestaw muzyków robi wrażenie. Na kompilacji znaleźli się m.in: Alaskan Tapes, Goldmund, Julia Kent, Hammock, Lea Bertucci & Lawrence English, Karen Vogt, Julia Gjertsen, Rob Burger, Marika Takeuchi, Slow Reels, Midori Hirano i wielu innych. Wszystkich zainteresowanych zakupem kompilacji i chęcią pomocy odsyłamy pod adres Bandcampu. Wszystkie dochody (z wyłączeniem udziału w przychodach Bandcamp i opłat za przetwarzanie płatności) zostanią przekazane na rzecz Międzynarodowego Komitetu Ratunkowego (rescue.org). Inicjatywa wspiera przesiedlone dzieci i rodziny, zapewniając im niezbędne środki do życia.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →