Urodziny Znamy się z Techno vol. 2

Clubbing
Urodziny Znamy się z Techno vol. 2

Sobota, 24 października 2020
godz: 23:00

Underground by Mazo

Mazowiecka 9, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Znamy się z Techno – grupa, a obecnie społeczność różnych ludzi o wspólnych zainteresowaniach, której idea powstała samoczynnie jako efekt pofestiwalowych przemyśleń dwóch osób. Kolektyw szybko rozrósł się udowadniając prawdziwość powiedzenia, które przytoczył założyciel: „Jeśli znasz na świecie trzy osoby – możesz dotrzeć do każdego”
“Znamy się z Techno” to inicjatywa dwóch przyjaciół – charyzmatycznego Marcelego, oraz enigmatycznego Adama. Do mężczyzn szybko dołączyły inne “znane mordki”, potem kolejne, najpierw w dziesiątkach, potem w setkach, aż po pierwszy tysiąc i dalej. Dzięki grupie powstały przyjaźnie i miłości, a pomysł cieszy się coraz większą popularnością. Na rosnącej fali popularności powstały nowe inicjatywy i podgrupy, a członkostwo w nich często bywa powodem do dumy wśród znajomych.
Głównym powodem założenia grupy jest fakt że subkultura Techno jest często postrzegana przez osoby postronne jako coś niedobrego, aspołecznego. Naszym celem jest więc nie tylko zrzeszenie znajomych, ale również promocja tej kultury jako coś dobrego, ciekawego i zwyczajnie fajnego.
To już dwa lata naszej działalności zatem czas na 2 urodziny Znamy się z Techno . Wydarzenie odbędzie się w nowej przestrzeni na techno-mapie Warszawy w Underground by Mazo na Mazowieckiej 9. Przybywajcie tłumnie 😎
Dbamy o Wasze bezpieczeństwo. Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
LINEUP:
Carla Roca
Saint Peter
Professor Saibertin
Santos Junior
Tomm Packer
Krichu
Mi_os
Fideshi
Litvinko
TBA


Urodziny Znamy się z Techno vol. 2 | 24 października 2020 Sobota, Underground by Mazo

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Urodziny Znamy się z Techno vol. 2 Warszawa

Jam Sheptssion

Nd, 01 listopada 2020
godz: 16:00

Urodziny Znamy się z Techno vol. 2 Warszawa

Partiboi69 / 6.11.2020 / Warszawa

Pt, 06 listopada 2020
godz: 22:00

Urodziny Znamy się z Techno vol. 2 Warszawa

Netsky w Warszawie

Sb, 07 listopada 2020
godz: 22:30

od 69 PLN
Urodziny Znamy się z Techno vol. 2 Warszawa

Rapnokaut 4

Sb, 07 listopada 2020
godz: 20:00

Urodziny Znamy się z Techno vol. 2 Warszawa

Jam Sheptssion

Nd, 08 listopada 2020
godz: 16:00