Znamy się z Techno celebruje drugie urodziny

Eventpromo
Underground by Mazo urodziny Znamy się z Techno

Znamy się z Techno powstało dwa lata temu z pomysłu dwóch kumpli ze szkoły podstawowej. W krótkim czasie przedsięwzięcie niesamowicie się rozrosło – dzisiaj grupa skupia wokół siebie prawie 2 tysiące osób. Wpadajcie na urodziny kolektywu do Underground by Mazo.

Znamy się z Techno – niech nas będzie więcej

Na początku była… muzyka. Mimo, iż ich drogi w przeszłości się rozeszły, Adam i Marcin odświeżyli znajomość przypadkowo – podczas jednego z festiwali. Dalej potoczyło się niemal samo – muzyka, kolejne festiwale, wspólni znajomi, zajawki. Zwykłe zbijanie piątek przerodziło się w coraz bardziej zacieśniające się więzi. Wyszło to zupełnie spontanicznie – dwóch kumpli, którzy postanowili razem zdziałać coś na polu społeczności muzyki elektronicznej, zbudowało wspólnotę, w której każdy fan elektroniki od razu poczuje się jak w towarzystwie starych znajomych. Właściwie spontaniczna decyzja przerodziła się w prężny ruch, który dziś może się pochwalić nie tylko stroną na Facebooku, ale również świetnie odbieranym Instagramem, programem regularnie wydawanych podcastów i kilkoma zrealizowanymi imprezami o niespodziewanych rozmiarach. A to, jak twierdzą wtajemniczeni, jeszcze nie koniec.

Underground By Mazo

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Znamy się z Techno – jesteśmy w tym razem

Co popchnęło chłopaków do założenia tej grupy? Najważniejszą przyczyną było stworzenie miejsca, w którym spotykać się będą fani elektroniki, którzy poznali się podczas imprez i festiwali. Miejsca, które w przeciwieństwie do istniejących dotychczas, bardziej łączy niż dzieli. Platformy wymiany muzyki, opinii, wrażeń, która pozwoli połączyć ze sobą miłośników muzyki elektronicznej podzielających podobne do założycieli spojrzenie na kulturę i rzeczywistość. Znamy się z Techno – jak chcecie to czytać? Można różnie i obie interpretacje są równie trafne. Znamy się z techno, bo tam się widzieliśmy pierwszy raz, tam się poznaliśmy, tam emocje poniosły nas tak, że tańczyliśmy do białego rana. Znamy się z techno od dawna, kochamy tę muzykę, czujemy ją, słuchamy jej, promujemy, gramy, tworzymy. Znamy się z Techno to promocja kultury, środowiska, artystów i wszystkich, którzy podzielają pozytywne podejście do elektroniki. To ludzie, których łączy przede wszystkim pasja, radość życia, miłość do ludzi i do muzyki, zarówno do jej słuchania, jak grania i tworzenia. Na takich podwalinach powstał kolektyw, który wkrótce będzie celebrować rozpoczęcie trzeciego roku działalności.

Underground by Mazo

Znamy się z Techno w Underground by Mazo

Już pod koniec października w klubie Mazo na Mazowieckiej odbędzie się wyjątkowa impreza urodzinowa. Znamy się z Techno zawita do piwnicznej przestrzeni lokalu i przemieni ją w tętniący życiem dancefloor. Zapowiada się nieprzespana noc, ale przecież jest co świętować – dwuletnią działalność kolektywu, wszystkie nawiązane przyjaźnie oraz wspólne wyjścia. Ze swoimi setami w Underground by Mazo wystąpią Carla Roca, Saint Peter, Professor Saibertin, GRAM, Tomm Packer, KRICHU, Mi_os, Fideshi oraz Litvinko. To jednak nie koniec ogłoszeń – czekają na Was kolejne nazwiska, kolejni DJ-e, więc bądźcie czujni, jeśli chcecie pozostać na bieżąco.

Professor Saibertin – Babydoll

Urodziny Znamy się z Techno – Warszawa – bilety

Impreza urodzinowa kolektywu odbędzie się  w Underground by Mazo w Warszawie.  Wydarzenie odbędzie się gdy tylko okoliczności prawne oraz epidemiczne w Warszawie na to pozwolą Event jest organizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Znamy się z Techno | 24 października, Underground by Mazo, Warszawa

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →