Underground by Mazo, czyli techno na Mazowieckiej

Eventpromo
mazo

Underground by Mazo to projekt, który wyrósł na podwalinach pomysłu o miejscówce, która połączy w jedno ideę barowych wyjść i ekscesów na dance floorze. To wszystko czeka was w Mazo na Mazowieckiej  - wpadajcie więc licznie i wyczekujcie na wieści.

Underground by Mazo – chodź, pokażę ci moją piwnicę

Najwyższy czas, aby nieco przetasować karty klubowych zawodników i odczarować niesławną ulicę Mazowiecką. Do niedawna dobre, elektroniczne granie w tej okolicy brzmiało jak abstrakcja, ale bez obaw, sytuacja została opanowana. Underground by Mazo to zarazem inicjatywa, jak i po prostu przestrzeń, stworzona dla, z i przez miłość do techno. W podziemiach dwupoziomowego klubu już wkrótce na stałe zagoszczą ciężkie basy, mocne uderzenia oraz muzyczna awangarda, rodem przeniesiona z berlińskich rewirów. Tamtejsza surowość, szybkie tempo, piwniczny chłód już się u nas zadomowiła, już jest na polskim podwórku. Krótko mówiąc, przedstawiamy Underground by Mazo.

mazo

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Underground by Mazo – co jest grane?

Klub dopiero startuje, lecz już wykazuje potencjał do pretendowania do miana jednej z ciekawszych warszawskich miejscówek. Po pierwsze mamy tu ośrodek barowy, idealny na before lub after, po drugie, panuje tu surowy klimat przełamujący się z domową gościnnością, po trzecie, gdzie indziej znajdziecie piwnicę pełną niespodzianek? Underground by Mazo chowa w rękawie więcej niż jednego asa. Tutejsi włodarze mają pomysł i chcą wrócić do techno, jak przed laty – ale w nowoczesnym wydaniu. Prócz rave’ów mocno osadzonych w klimacie Kazamatów czy Bastionu, chodzą plotki o szykujących się tu niedługo gorących eventach. Bądźcie czujni!

mazo

Underground by Mazo – oczekujcie więcej

Włodarze klubu zapowiadają podróż w czasie – do muzycznych korzeni muzyki elektronicznej, gdy techno było toporne i grubo ciosane, a nadane tempo potrafiło w ciągu kilku chwil wywołać zadyszkę u najbardziej wytrwałych tancerzy. Co jeszcze będzie się tu działo? Underground by Mazo startuje z cyklicznymi imprezami raz w miesiącu z naciskiem na profil – tutaj pożąda się tego chłodu i srogiego vibe’u. Do tego artyści o zajawce na potężne bity i podkręcanie atmosfery, a także muzyczne warsztaty oraz atmosfera z niewyrobionych lat 90. O wyjątkowości Underground by Mazo nie trzeba przekonywać – najlepiej, jeśli zrobicie to sami. Koniecznie sprawdźcie ich profil na Facebooku i wpadajcie na Mazowiecką!

Kub Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →