Znamy Się Z Techno i ATOMY łączą siły. Rarytas dla fanów technicznego brzmienia

via facebook.com/djCarlaRoca
Eventpromo
Carla Roca

Zamiłowanie do dobrej elektroniki to wspólny pierwiastek łączący Znamy Się Z Techno i Atomy. Ich premierowa współpraca przynosi owoc w postaci imprezy ZSZT meets Atomy, która odbędzie się 15 kwietnia w Kulturze Wysokiej. Sprawdź szczegóły tego wydarzenia!

Atomowa Carla Roca zna się z techno

Kolektywy Znamy Się Z Techno i Atomy już nie raz pokazały, że wiedzą, jak się robi dobre imprezy. Jesteśmy ogromnie ciekawi ich wspólnego, debiutanckiego projektu, tym bardziej, że dobra muzyka nie będzie jedyną atrakcją tego wieczoru. 15 kwietnia w warszawskim klubie Kultura Wysoka odbędzie się impreza spod szyldu obu kolektywów.

fot. materiały prasowe

Znamy Się Z Techno i Atomy – to dwie inicjatywy prężnie działające na rzecz muzyki elektronicznej, które łączą siły i zapraszają na imprezę, na której nie może zabraknąć żadnego fana mocnej choć wysublimowanej elektroniki! Organizatorzy przyzwyczaili nas do stałego podnoszenia sobie poprzeczki, o czym będziemy mogli się przekonać podczas najbliższej imprezy – ZSZT meets Atomy. Promotorzy wydarzenia zadbali o wszystkie aspekty rasowej imprezy techno. W Kulturze Wysokiej zabrzmi dedykowane, pasywne nagłośnienie światowej klasy, sprawdzone w tej przestrzeni. Specjalnie na ten event przygotowane zostaną tematyczne wizualizacje (oraz mapping).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Selekcja. Carla Roca dla Muno.pl: „Nie przepadam za graniem szlagierów”

Za muzyczne uniesienia tej nocy jako headliner odpowiedzialna będzie Carla Roca – artystka wybrana przez publiczność najlepszą DJ-ką 2022 roku w corocznym plebiscycie Munoludy. Solidnym wsparciem będą uznani na polskiej scenie, grający różne odcienie techno: FrancescaVoznyEM ILL i Saint Peter. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie warm-up zagrany przez laureata ogłoszonego przez organizatorów konkursu dla (niekoniecznie młodych) talentów. Zainteresowani artyści do 5 kwietnia mogą przesyłać swoje sety zgłoszeniowe publikując je pod postem konkursowym.

The Blue Oyster: Saint Peter

ZSZT meets ATOMY – bilety?

Wejściówki na zbliżające się wydarzenie Atomów i Znamy Się Z Techno zdobędziemy za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pierwsza pula rozeszła się jak świeże bułeczki – obecnie dostępna jest druga pula biletów w cenie 40 złotych.

fot. materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →