Tom Palash wydaje w ARTS

News
Tom Palash wydaje w wytwórni ARTS

Świetne nowiny docierają do nas dzisiaj z kraju. Tom Palash szykuje się na swój pierwszy release dla renomowanej oficyny wydawniczej ARTS.

Świetny rok Toma Palasha

Aż chciałoby się powiedzieć „tego można było się spodziewać”. Po premierze fenomenalnego konceptualnego albumu Day/Night, o którym więcej możecie przeczytać tutaj, Tom Palash idzie za ciosem. Artysta właśnie zdradził nam, gdzie będziemy mogli usłyszeć jego kolejną produkcję.

Tom Palash – recorded at „Las Palace party”

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najnowsze dziecko Toma ukaże się nakładem jednego z najbardziej renomowanych labeli w świecie techno – ARTS. Wytwórnia z siedzibą w Berlinie prowadzona jest przez Emmanuela. Słynący ze swojego wybrednego gustu DJ i producent może poszczycić się naprawdę robiącym wrażenie portfolio wydawniczym. Wśród wydających w labelu artystów znajdują się takie postaci jak: Boston 168, I hate models, Yan Cook,  Keith Carnal, SHDW, Obscure Shape, Introversion , Benjamin Damage , Kmyle, TIM TAMA, JoeFarr, Farrago, Shlomo, Dax J, Marco Bailey, Mathame, Jeff Rushin, Moddulllar, Traumer,Roman Poncet. Teraz do grona dołącza nasz rodak!

Tom Palash w ARTS

Zapytacie, jak doszło do tej współpracy? A no jest to owoc ciężkiej pracy studyjnej, gdyż kawałek, który ukaże się nakładem wspomnianego labelu jest remixem nadesłanym przez poznańskiego producenta na konkurs. Chyba nie muszę dodawać, że Tom Palash konkurs ten wygrał!

Choć do oficjalnego releasu zostało jeszcze trochę czasu, już dziś możecie posłuchać rzeczonego utworu. Wybrzmiał on podczas streamu na platformię Twitch.tv. Zachęcam do muzycznej lektury, którą znajdziecie pod tym adresem, a Tomowi serdecznie gratulujemy sukcesu!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →