Album, który uczyni świat lepszym. [KRTM] i jego największe dzieło

Fot. Paule Josephe
News
[KRTM]

Pochodzący z Belgii [KRTM], za pośrednictwem wytwórni ARTS, wydaje właśnie jeden z najbardziej zaskakujących albumów ostatnich tygodni. O It Will Make The World A Better Place nie pisalibyśmy w kategorii "zaskakujący" gdyby nie fakt, że składa się on aż z 31 utworów. 

Holenderska wytwórnia ARTS ma przyjemność zaprezentować pierwszy w tym roku pełny album jednego z najbardziej utalentowanych artystów belgijskiej sceny techno. Po dwóch epkach wydanych w 2019 roku w założonej przez Emmanuela Casimir Desmet, [KRTM] w ostatnim czasie pracował nad największym dotąd projektem. Albumem, który „miał na celu swobodne wyrażenie czegoś głębszego, czegoś co będzie mógł w końcu udostępnić światu”.

[KRTM] – It Will Make The World A Better Place

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pomimo formatu, który fakt faktem robi wrażenie, w fizycznym kształcie It Will Make The World A Better Place nie różni się niczym innym niż zwykły longplay. Końcowy dorobek sprawia wrażenie większego przez 31 utworów, jednak finalnie zamknięty jest w dwóch czarnych płytach. Bardzo osobisty i sentymentalny album odnosi się do życia artysty, jak i wpływu otaczającego go na co dzień świata.

Muzyka jest oczywiście głównym dziełem. Grafika jest jej wizualnym towarzyszem. Ale film dopełnia tę podróż. Tak się cieszę, że ARTS obdarzyło mnie zaufaniem, że tym razem mogę samodzielnie zrealizować każdy aspekt tego wydawnictwa. Mam nadzieję, że spodoba się Wam tak bardzo jak mi podczas tworzenia.

– skomentował [KRTM] na swoim Facebooku

It Will Make The World A Better Place ukaże się 24 kwietnia w formie dwóch 12″ winyli i digital.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →