Piąta świeczka na urodzinowym torcie Tamy. Dwa urodzinowe weekendy rozpoczną rezydenckie all night longi

Fot. Artur AEN Nowicki
Eventpromo
Tama, Joana, urodziny, thomas palec, tom palash

Dwa weekendy świętowania piątych urodzin na papierze prezentują się całkiem okazale. Jeszcze lepiej wyglądać będą one w realu. Nie mamy co do tego wątpliwości. W końcu za wszystkim stoi Tama. A jak Tama, to wiadomo, że klasa.

Tama. Pięć na liczniku

Zdaniem historyka sztuki Szymona Piotra Kubiaka budynek Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, czyli obiekt, w którym mieści się Tama, łączy w sobie tendencje serliańskie z polskimi tradycjami art déco. Nie do końca znamy znaczenie obu terminów, natomiast wiemy, jakie można by przypisać klubowi obchodzącemu w tym roku pięciolecie. Z tymi póki co się wstrzymamy, gdyż na składanie życzeń przyjdzie jeszcze czas.

A zaczynali niewinnie „testowym lotem” i zaciągiem z Berlina. Po upływie pięciu lat trudno nie kryć podziwu dla rozwoju jednego z najlepszych klubów nas Wisłą. Polska śmietanka, zagraniczne gwiazdy czy wszelkiego rodzaju koncerty kreują klub w oczach odbiorców jako miejsce skrojone dla wszystkiego i wszystkich. I tak od pięciu lat, o czym wspominają sami włodarze:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Często przypominamy o tym, jaką ewolucję przeszła Tamka — od letniej miejscówki nad rzeką do największego klubu w tej części kraju. W tym roku mija 5 lat, odkąd naszym domem stała się Izba Rzemieślnicza. 10 czerwca 2017 odpaliliśmy pierwszy testowy lot na Niezłomnych z rezydentką Berghain, Tamą Sumo. To dobry moment, żeby podziękować Wam — naszym gościom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt za 5 wspólnych lat! A okazji ku temu nie zabraknie, bo świętować będziemy przez dwa weekendy. Zaczynamy już jutro z Joaną, czyli główną sprawczynią całego zamieszania.

Piąta świeczka na urodzinowym torcie Tamy. Dwa urodzinowe weekendy rozpoczną rezydenckie all night longi
Fot. Tama

Tama. Rezydenci w centrum uwagi

Przygotowani w bojach na huczne świętowanie piątych urodzin Tamy w pierwszej kolejności są rezydenci. To im przypadł zaszczyt „otworzyć” urodzinowy worek pełen muzycznych niespodzianek przygotowanych na poczet najważniejszego święta dla klubu w danym roku. Na start, trzeciego czerwca, swój całonocny występ zaserwuje właścicielka, rezydentka i dobra dusza Tamy, Joana. Dzień później w podobnej formule wystąpią ̶b̶l̶i̶ź̶n̶i̶a̶c̶y̶ Tom Palash i Thomas Palec. Izba Ziemieślnicza musi mieć się na baczności, bowiem to nie jedyne przygotowane na ten tydzień wydarzenia przy Niezłomnych 2.

Tama x Dzień kota – JOANA 7.03.2020

Niekoniecznie związane z muzyką elektroniczną, ale z perspektywy fana muzyki w ogóle, nawet takie wydarzenie jak Forever Amy może wydać się niezwykle ciekawe. Celebrujący muzykę i twórczość Amy Winehouse projekt powołali do życia muzycy, którzy tworzyli oryginalny zespół Amy Winehouse, nagrywający z nią płyty i występujący na scenie. W trakcie dwugodzinnego koncertu będzie można usłyszeć i zobaczyć unikatowe nagrania amerykańskiej artystki, wywiady czy zarejestrowane fragmenty z jej życia. Start o 20:00.

Przed sobotnią imprezą będzie można odwiedzić Tamę nieco wcześniej, bo w ramach kampanii Tańca AWF Poznań oraz Team Contestporary, czyli finałowej edycji „przestrzeni wolnej od podziałów, w której nie określa Cię styl, a Twój taniec”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, w tym dzień pełen tańca pod wieloma postaciami. Zapowiedziana jest także premiera spektaklu Kompanii Tańca oraz występy zaproszonych gości. Czyli idealnie dla fanów maratonów kilkugodzinnego tańca. Fani elektroniki wiedzą, o co chodzi.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →