Najmocniejsze klubowe mury tylko w Tamie. Ich wytrzymałość ponownie sprawdzi Possession

Fot. Diego Galán
Dax J-Possession-Tama-Dina-SPFDJ-Poznań

Wielką odwagą muszą cechować się włodarze poznańskiej Tamy, wystawiając po razy kolejny na próbę swoje mury bookingiem tego typu. Jednak jak to mówią – do odważnych świat należy. I chwała im za to.

Lada chwila i minie rok od pierwszej imprezy Possession w Tamie. Huczne wydarzenia pełne dzikości, swobody i niczym nieskrępowanej, hedonistycznej zabawy sygnowane francuską marką od pierwszej edycji z udziałem Hectora Oaksa, DJ Gigola i Septa rozgrzewają myśli i rozbudzają umysły. Prekursorzy techno-queerowych wydarzeń we Francji czynią go jednym z najbardziej respektowanych na klubowej scenie, więc nic dziwnego, że wywołuje tyle emocji i zamieszania.

Czytaj również: Byliśmy na Possession x Monnom Black w Paryżu – Relacja

Possession. Dzień święty święcić

Czwarta impreza francuskiego projektu będzie miała miejsce miesiąc po wizycie Shlømo i zainaugurowanym przez niego cyklu Welcome Back Devil, który mało co nie rozniósł klubu. Tylko w wiadomy przez siebie sposób najbardziej wyrafinowana przestrzeń klubowo-koncertowa dalej dzielnie się trzyma i ̶w̶s̶z̶y̶s̶t̶k̶o̶ nic nie wskazuje na to, aby w najbliższej przyszłości miało się to zmienić. Podobno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pisząc tydzień w tydzień o imprezach naszych poznańskich przyjaciół, dochodzimy do fundamentalnej konkluzji — mieszczący się przy Niezłomnych 2 budynek musi mieć wyjątkowo grube ściany. Skąd taki wniosek? Skoro niespełna miesiąc po najgrubszym w tym roku wydarzeniu zaprasza się nie gorszych specjalistów od sprawdzania wytrzymałości klubowych fundamentów, inaczej tego nazwać po prostu nie można.

Dax J at Possession 2020, Paris

Co do daty wydarzenia, to niech nie zmyli Was dzień jego organizacji; o pomyłce nie może być mowy. Środa, piętnasty czerwca, dzień przed Bożym Ciałem. W praktyce oznacza to kolejną ostrą jazdę zaledwie 3 dni po weekendzie. Jazdę, z której ciężko się wyoutować, mając za sterami kierowców pokroju Dax J, SPFDJ i Dinę. Różne źródła mówią, że ma być jeszcze szybciej i mocniej. Czy to w ogóle możliwe?

Possession. Bilety w przedsprzedaży dostępne

Nie przekonasz się o tym bez biletu wstępu. Te, jak zwykle przy okazji tamowych imprez, dostępne w przedsprzedaży są jedynie za pośrednictwem strony Biletomat.pl. Tylko do piątego czerwca, tudzież wyczerpania zapasów, cena biletów z drugiej puli dostępna jest w cenie 80 zł. Po tym czasie trzeba będzie się liczyć z kwotą wyższą o 10 złociszy. Wszystko jasne? No, to do zobaczenia!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →