Oby jak najdłużej. Tama i Possession łączą siły w trzeciej wspólnej imprezie

News Wydarzenie
Tama, Possession, Courtesy, D.Dan

Miał być Vladimir Dubyshkin i lutowe szaleństwo, zamiast tego poczekamy do pierwszego kwietnia. Na godnych następców rosyjskiego gwiazdora wybrano D.Dana i Courtesy, którzy dołączywszy do wcześniej ogłoszonych Cassie Raptor i THC, z automatu przedłużą imprezę w poznańskiej Tamie o dwie godziny!

Nie wiemy na jak długo i ile jeszcze imprez przed nami, liczymy tylko, aby trwało to jak najdłużej. Poznańska Tama kontynuuje współpracę z francuskim Possession i ani myśli ją kończyć. Trzecie już wydarzenie obu projektów zapowiedziane na pierwszego kwietnia bynajmniej nie zabrzmi jak prima aprillisowy żart. Niestety, za takowy mógł być odebrany komunikat poznańskich włodarzy, którzy parę dni temu rozwiali wątpliwości odnośnie pierwotnie założonego eventu z Vladimirem Dubyshkinem:

Do samego końca mocno liczyliśmy na to, że najbliższe Possession będzie mogło się odbyć, jednak w aktualnej sytuacji wspólnie podjęliśmy decyzję o przesunięciu imprezy o kilka tygodni.

czytamy w oświadczeniu

Czytaj także: Słabość zwyciężona zmianą nastawienia. Courtesy wydaje EP „Night Journeys”, który mógł nigdy nie powstać

Fot. Artur Nowicki

Possession i Tama. Trzecia impreza tuż tuż, czwarta zapowiedziana

Powiedzenie, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, sprawdza się w tym przypadku doskonale. Choć dla niektórych wizyta ich ulubionego rosyjskiego artysty mogła być tą pierwszą, nie ma co załamywać rąk. Na tyle, na ile znamy właścicieli klubu z ul Niezłomnych 2, inny scenariusz aniżeli przełożenie bookingu, a nie jego całkowite anulowanie, nie był w ogóle przez nas brany pod uwagę. Utwierdzeni w przekonaniu zostaliśmy niemalże natychmiastowo:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niestety w tym terminie nie był osiągalny Vladimir Dubyshkin, dlatego odwiedzi nas nieco później, 22 kwietnia. Natomiast 1 kwietnia zamiast niego obok Cassie Raptor i THC zagrają Courtesy i D.Dan. To oznacza, że będziemy bawić się dwie godziny dłużej

D.Dan | Boiler Room x Instytut Festival

Na dopiero początkowym etapie przygotowań do kwietniowej imprezy, poznaliśmy także datę kolejnego wydarzenia Tama x Possession. Kolejna edycja zaplanowana na 15 czerwca zapowiedziana jest jako ta z gatunku „grubych”. Co prawda, więcej informacji na ten temat mamy otrzymać wkrótce, jednak nieoficjalnie mówi się o imprezie, której Poznań dawno nie widział.

Possession i Tama. Bilety już dostępne

Bilety od wczoraj (środa) można zakupić na stronie Biletomat. Organizatorzy przewidzieli trzy pule w cenach od 60 do 80 zł. Z uwagi na obowiązujące przepisy ich ilość jest mocno ograniczona.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →