Tama: Gheist na początek lutego

Geist via RA
News Zapowiedzi
Gheist w Tamie

Tama rozpoczyna luty kolejnymi ciekawymi wydarzeniami. Sprawdźcie, co Was czeka w poznańskim klubie na początku miesiąca.

Gheist – nowa melancholijna elektronika z Watergate

Już w najbliższą sobotę w poznańskim klubie Tama wystąpi grupa producencka, która szturmem podbiła parkiety berlińskich klubów – Gheist. Czteroosobowy kolektyw, bogatym i emocjonalnym brzmieniem, oscylującym wokół takich gatunków jak progressive, house oraz techno, zachwycił szerokie grono słuchaczy. Ich muzyka jest w równym stopniu melancholijna, co euforyczna. Wraz z hybrydowym setem niemieckiego zespołu, będziemy mogli również usłyszeć przedstawicieli rodzimej sceny AENa oraz K Poda.

Sprawdź także: David Morales: „Jestem DJ-em na całe życie”

Gheist rozpoczęli swoją działalność w klubie Watergate. W kwietniu 2018 roku, w ramach naturalnej kontynuacji ich artystycznej wizji oraz estetyki, kolektyw uruchomił własną wytwórnię, Radau Records. Słowo gheist w języku niemieckim oznacza ducha, a radauhałas. Ich własna oficyna nadaje bardziej intymny charakter delikatnemu, brzmieniu kolektywu. Warto zaznaczyć, że każdy aspekt produkcji – od samej muzyki po oprawę graficzną – jest tworzony przez samych artystów kolektywu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gheist – We Are Not Alone (Mental Health Awareness)

Sprawdź także: VTSS – „Projections” EP

Aby zdobyć wejściówki w promocyjnej cenie na to wydarzenie wystarczy kliknięcie „wezmę udział” na facebookowej stronie wydarzenia. Do północy wejście z listy będzie kosztować 10 zł; później 20 zł. Lista będzie zamknięta w dniu wydarzenia o godzinie 20. Na bramce bilety będzie można zakupić w cenie 30 zł. Ze względu na restrykcje covidowe ilość wejściówek jest ograniczona.

Gheist – Biały Pałac, Belgrad

Dodatkowo mamy dla Was bilety na czwartkowy koncert Dezertera w Tamie w cenie 50/60 zł – znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Dezerter / SS-20 w Tamie

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →