Possession się nie zatrzymuje. Dwudniowy festiwal pod koniec sierpnia zatrzęsie Paryżem. Poznaliśmy cały line-up!

Fot. Mariana Matamoros
News
Possession ogłasza line-up swojego sierpniowego festiwalu

Nie macie planów na końcówkę sierpnia, a dziwnym zbiegiem okoliczności będziecie akurat w Paryżu? Dobrze się składa. Francuskie Possession postarało się o niemałą atrakcje dla spragnionych maratonu szaleńczego tańca i najcięższej muzyki. "To będzie długa zima, ale dobre lato" - piszą organizatorzy. Jak będzie w praktyce?

Francuskie Possession od dłuższego czasu znane jest z jednych z najgrubszych imprez w Europie. Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że projekt Mathildy Von der Meersch i Anne Claire, zagarnął pod swoje skrzydła znaczną część tamtejszego środowiska muzycznego z akcentem na mocne i bezkompromisowe techno. Grali i grają u nich najwięksi. W ramach sobotnich, dwunastogodzinnych imprez czy całodniowych maratonów. Wszystko pod postacią secret location i nieskrępowanej zabawy dla absolutnie każdego.

Fot. Mariana Matamoros

Possession organizuje festiwal. Cóż za line-up!

„Nie ma znaczenia czy jesteś przebrany, czy nagi, czy zamaskowany, czy szykownie ubrany, brzydki, przystojny, mały, wysoki, gruby, kudłaty, chudy, włochaty, młody, stary, chłopak, dziewczyna” – przytaczamy słowa użyte przez nas w relacji z Possession x Monnom Black w Paryżu i już wyobrażamy sobie sierpniowy festiwal francuskiego projektu ogłoszonego 11 stycznia tuż przed godziną 13:00.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc ogłosić pierwszą część naszego programu festiwalowego na 26 i 27 sierpnia 2022 roku. Po dwóch latach oczekiwania, z niecierpliwością czekamy, aby zaprezentować Wam wizję naszego Possession Festival. To będzie długa zima, ale dobre lato!

piszą organizatorzy
Fot. Possession

Na chwile obecną wiemy, że impreza odbędzie się w Centrum Wystawowym w Paryż Le Bourget w dniach 26 i 27 sierpnia. Pierwsze ogłoszenie line-upu odsłoniło znane dobrze z wcześniejszych imprez Possession nazwiska: 999999999, Airod, Anetha, Chippy Nonstop, Courtesy, Dax J, DJ Gigola, Hector Oaks, I Hate Models, KI/KI, Mama Snake, OTTA, Parfait, Trym, Varya Karpova, Viper Diva, Vladimir Dubyshkin. To jednak nie koniec line-upowych ogłoszeń, o czym informuje nas wzmianka „MORE TBA”. A plus tard!

Possession Festival. Poznaliśmy finalny line-up

Jak zapowiedzieli – tak zrobili. Nie chcąc trzymać dalej w niepewności swoich odbiorców, włodarze Possession zaanonsowali pełen line-up swojej dwudniowej imprezy. Polskim fanom zapewne największą frajdę sprawiła obecności polski dwójki – VTSS i Abu Zeinah, dla którego będzie do debiut na imprezie sygnowanej marką Possession. Cała 54 artystów prezentuje się następująco. Na czyi występ najbardziej nie możecie się doczekać?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →