Possession się nie zatrzymuje. Dwudniowy festiwal pod koniec sierpnia zatrzęsie Paryżem. Poznaliśmy cały line-up!

Fot. Mariana Matamoros
News
Possession ogłasza line-up swojego sierpniowego festiwalu

Nie macie planów na końcówkę sierpnia, a dziwnym zbiegiem okoliczności będziecie akurat w Paryżu? Dobrze się składa. Francuskie Possession postarało się o niemałą atrakcje dla spragnionych maratonu szaleńczego tańca i najcięższej muzyki. "To będzie długa zima, ale dobre lato" - piszą organizatorzy. Jak będzie w praktyce?

Francuskie Possession od dłuższego czasu znane jest z jednych z najgrubszych imprez w Europie. Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że projekt Mathildy Von der Meersch i Anne Claire, zagarnął pod swoje skrzydła znaczną część tamtejszego środowiska muzycznego z akcentem na mocne i bezkompromisowe techno. Grali i grają u nich najwięksi. W ramach sobotnich, dwunastogodzinnych imprez czy całodniowych maratonów. Wszystko pod postacią secret location i nieskrępowanej zabawy dla absolutnie każdego.

Fot. Mariana Matamoros

Possession organizuje festiwal. Cóż za line-up!

„Nie ma znaczenia czy jesteś przebrany, czy nagi, czy zamaskowany, czy szykownie ubrany, brzydki, przystojny, mały, wysoki, gruby, kudłaty, chudy, włochaty, młody, stary, chłopak, dziewczyna” – przytaczamy słowa użyte przez nas w relacji z Possession x Monnom Black w Paryżu i już wyobrażamy sobie sierpniowy festiwal francuskiego projektu ogłoszonego 11 stycznia tuż przed godziną 13:00.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc ogłosić pierwszą część naszego programu festiwalowego na 26 i 27 sierpnia 2022 roku. Po dwóch latach oczekiwania, z niecierpliwością czekamy, aby zaprezentować Wam wizję naszego Possession Festival. To będzie długa zima, ale dobre lato!

piszą organizatorzy
Fot. Possession

Na chwile obecną wiemy, że impreza odbędzie się w Centrum Wystawowym w Paryż Le Bourget w dniach 26 i 27 sierpnia. Pierwsze ogłoszenie line-upu odsłoniło znane dobrze z wcześniejszych imprez Possession nazwiska: 999999999, Airod, Anetha, Chippy Nonstop, Courtesy, Dax J, DJ Gigola, Hector Oaks, I Hate Models, KI/KI, Mama Snake, OTTA, Parfait, Trym, Varya Karpova, Viper Diva, Vladimir Dubyshkin. To jednak nie koniec line-upowych ogłoszeń, o czym informuje nas wzmianka „MORE TBA”. A plus tard!

Possession Festival. Poznaliśmy finalny line-up

Jak zapowiedzieli – tak zrobili. Nie chcąc trzymać dalej w niepewności swoich odbiorców, włodarze Possession zaanonsowali pełen line-up swojej dwudniowej imprezy. Polskim fanom zapewne największą frajdę sprawiła obecności polski dwójki – VTSS i Abu Zeinah, dla którego będzie do debiut na imprezie sygnowanej marką Possession. Cała 54 artystów prezentuje się następująco. Na czyi występ najbardziej nie możecie się doczekać?

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →