Premiera autorskiego cyklu Shlømo w Polsce już w tę sobotę

Geoffrey Yahya Vargas
Eventpromo

Czołowy DJ i producent nowoczesnego techno – Shlømo – jakiś czas temu został ogłoszony rezydentem w poznańskiej Tamie. To dla klubu jak i całej polskiej sceny klubowej wydarzenie bez precedensu. W najbliższą sobotę, 7 maja, odbędzie się natomiast autorska impreza francuskiej gwiazdy – WELCOME BACK DEVIL. Sprawdź szczegóły.

Shlømo – rezydentura jakiej u nas nie było

W dziejach polskiej sceny klubowej bywały przypadki, gdzie zagraniczne gwiazdy zostawały rezydentami miejsc, w których przychodziło im spotkać się z polską publicznością. Wydarzenia ze Shlømo w poznańskiej Tamy obrosły w legendę, zapamiętane jako jedne z najlepszych w historii klubu. Zarówno to, jak i zawiązana chemia pomiędzy włodarzami klubu a francuzem były przyczynkiem do zainicjowania długofalowej współpracy.

Wśród wielu uznanych artystów, którzy pojawiają się na naszych imprezach, zdarzają się tacy, z którymi od razu łapiemy świetny vibe. Tak było w przypadku Shlømo, który od pierwszych odwiedzin w Poznaniu skradł nasze czarne serca nie tylko swoją bezkompromisową selekcją, ale również ujmującą osobowością. Energia i niekontrolowany lot podczas jego czerwcowego występu na dziedzińcu i NYE pozostawiły nas bez słów. Autorski cykl był więc już tylko kwestią czasu.

– właciciele Tamy
Shlømo shlomo
Shlømo / fot. Geoffrey Yahya Vargas

Shlømo – mógł być wszędzie, wybrał Tamę

Shaun Baron-Carvais od swoich pierwszych aktywności na paryskiej scenie klubowej z rzędu stał się jednym z najciekawszych młodych producentów współtworzących nową falę francuskiego techno. Działania Shlømo doceniły największe wytwórnie pokroju Delsin czy Wolfskull, ale to oficyna Taapion, której jest założycielem, najlepiej definiuje jego muzykę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Shlømo jest dzisiaj cenionym DJ-em na całym świecie, twórcą idącym własnymi ścieżkami, mający potrzebę i misję dzielenia się z ludźmi nowymi, zaskakującymi brzmieniami. Reprezentuje równowagę między mistrzowskim warsztatem, znakomitą selekcją oraz odwagą i kreatywnością w budowaniu setów. Występy Francuza za każdym są szeroko komentowane, co tylko potwierdza jego wyjątkowość i kroczenie własną drogą.

Czytaj także: Shlømo w Tamie już nie jako gość

Już w najbliższą sobotę Shlømo zainauguruje cykl, który zapewne będzie autonomicznym spojrzeniem na temat muzyki elektronicznej. Tama oddaje mu dowolność w kwestii na organizację i kształt imprez samych w sobie, począwszy od dobierania składu, przez stylistykę brzmienia a kończąc na oprawie. To wyróżnienie dla polskiego klubu jest najlepszym dowodem dla rosnącego poziomu polskiej sceny, jej pozycji w Europie i aspiracji. Nie mała w tym zasługa publiczności, która jest na tyle żywiołowa i wyedukowana, że artysta grający regularnie w największych, najbardziej prestiżowych klubach z chęcią przyjmuje propozycje objęcia rezydentury w naszym kraju.

Shlømo | Boiler Room x HEX Barcelona

WELCOME BACK DEVIL – bilety

Bilety na inaugurujący cykl WELCOME BACK DEVIL są do nabycia na stronie biletomat.pl. Na imprezie obok Shlømo wystąpi jego ulubienica, jedna z najciekawszych postaci na scenie – KI/KI. Line-up zamyka wieloletni rezydent Tamy, winylowy czarodziej SIN. Za oprawę wizualną odpowiadać będzie vj Lola, jedna z najlepszych artystek w naszym kraju.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →