Selekcja: AGIM

News

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! Dziś propozycje od Agima, które zagra w ten weekend w jednym z warszawskich klubów.

Czego właśnie słuchasz?

Muzyka, której słucham na co dzień, stylistycznie nie obiega zbytnio od tego, co prezentuję podczas swoich weekendowych występów w klubach. Pomimo, iż nie ograniczam się do jednego gatunku, to ostatnimi czasy moja playlista zdominowana jest przez numery stricte klubowe tj. „Black Rain” od ukraińskiego duetu Woo York, kapitalne i nieco eksperymentalne „Be Bop a Lula”, które jest wynikiem kooperacji Atom™ i Lisokot, „Amour” od jednego z ciekawszych reprezentantów Pole Group, czyli Architectural, a także  Four Tet – „LA Trance” z jego ostatniego albumu dla Text Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Gdzie grasz w ten weekend?

W nadchodzący weekend, a dokładnie 22 grudnia na zaproszenie Kacpra Ponichtery zajrzę do legendarnego i niesławnego klubu Luzztro, gdzie czeka mnie mój debiut obok AKME, Pitti Schmitti, Seba Skalskiego i Adesa w ramach wydarzenia o wdzięcznej nazwie Księga Zejścia. Chciałbym zaprosić wszystkich bardzo serdecznie, bo to ostatnia okazja, aby potańczyć przed świętami bez obaw, iż nie dotrze się na czas do wigilijnego stołu.

 

Utwory, które masz zawsze ze sobą na imprezie?

Nie mam stałego zestawu utworów, który mam zawsze ze sobą na imprezie, bo za każdym razem staram się zaskakiwać i prezentować szerokie spektrum swoich muzycznych fascynacji, ale poniżej mogę wskazać kilka parkietowych szlagierów, po które bez zawahania sięgnę w nadchodzący weekend.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →