Deas nie zwalnia. Nowa EPka zgarnia komplementy od najlepszych

Artykuł
deas - wywiad

Tej siły już nie powstrzymacie. Kariera Deasa nabiera coraz większego rozpędu. Sam odpowiedzialny ma tego świadomość i nie zamierza się hamować. Wydana w Planet Rhythm EPka zbiera świetne opinie wśród innych didżejów i producentów.

Deas kolejny raz w Planet Rhythm

Shelter, bo tak nazywa się najnowsze wydawnictwo Deasa, ukazało się na 22 lipca. EPka została wydana przez uznany label Planet Rhythm. Krakowski producent i didżej już wcześniej miał okazję pojawić się w portfolio holenderskiej wytwórni. Miało to miejsce za sprawą EPki No Signal.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Deas – komplementy od Adama Beyera i nie tylko

Na Shelter znalazły się cztery numery, które szybko zyskały uznanie wśród topowych producentów i didżejów. Pochwal pod adresem Deasa i jego najnowszego wydawnictwa nie szczędzili m.in. Dax J, Sigha, Takaaki Itoh, Marco Bailey czy Adam Beyer. Szef wytwórni Drumcode to tylko jeden z największych fanów produkcji Karola Mozgawy. Jak sam przyznaje, w jego setach zawsze znajdzie się miejsce na numery Deasa.

Zachwyty nad Shelter to żadna nowość. Deas od dłuższego czasu uchodzi za topowego polskiego producenta i didżeja techno. Świadczą o tym m.in. zdobycie 1. miejsca w plebiscycie Munoludy w kategorii DJ/Producent Roku Techno oraz 2. miejsca w kategoriach Producent Roku, Odkrycie Roku za sprawą projektu Blooma i w kategorii Utwór Roku za kawałek Ultraviolet.

Deas – nastrój bez efekciarstwa

Deas na najnowszej EPce dostarcza wysokooktanowe techno, które jednak nie przytłacza słuchacza swoim ciężarem. Choć numery z Shelter to rasowe, potężne produkcje, to jednak Mozgawa mocniej postawił na budowanie nastroju niż efekciarstwo. Nie mamy do czynienia z tanimi zabiegami w postaci choćby przewidywalnych dropów.

Każdy z czterech utworów prezentuje inny pomysł na brzmienie i inny charakter. Mamy hipnotyzujący Final Destination, impulsywny Contrast, mroczny Shelter czy dynamiczny i zaskakująco lekki 09 mix. Deas prezentuje szeroki wachlarz pomysłów i ucieka od banałów. Każdy z zaprezentowanych na EPce kawałków nosi charakterystyczny już dla Mozgawy styl, przez co Shelter – choć różnorodne stylistycznie – jest niesamowicie spójne.

EPkę można odsłuchać i zakupić za pomocą serwisów streamingowych.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →