Plug.in w Muno headquarter. Sety didżejskie na żywo z naszej redakcji!

News

Z okazji 15. urodzin Muno.pl nasza redakcja zamieni się w imprezową przestrzeń kolejnej edycji cyklu Plug.In. Stream prosto z siedziby Muno.pl już w ten piątek!

15 lat Muno.pl – zajrzyj do naszej siedziby!

Pewnie wielu czytelników myśli, że jesteśmy rozrzuceni po całej Polsce i pracujemy w domowym zaciszu, po godzinach. Muno.pl to jednak pełnoprawna redakcja, która może pochwalić się dwoma oddziałami. Z okazji 15. urodzin postanowiliśmy zaprosić Was do naszej poznańskiej siedziby. To tutaj, przed imprezą w klubie Tama, gdzie zagrają m.in. Catz 'n Dogz, odbędzie się kolejna edycja cyklu Plug.in.

15 lat Muno.pl – bawimy się jak w The Lab

Kojarzycie imprezy The Lab, organizowane przez magazyn Mixmag? W piątek od 20 rozpocznie się transmisja setów didżejskich prosto z naszego HQ! Za deckami staną nasi redaktorzy, Dj Discobart oraz rezydentka klubu Tama, Joana. Przez dwie godziny transmisji uchylimy rąbka tajemnicy tego, jak wygląda miejsce, gdzie codziennie tworzą się teksty lądujące na Muno.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To nie wszystko! Podczas odbywającego się w naszej redakcji bifora, zajmiemy się także sztuką wizualną. A dokładniej zajmą się nią dwaj niesamowici artyści – Noriaki Bart Sucharski. W czasie gdy zaproszeni didżeje będą grać kolejne numery, Noriaki i Bart Sucharski tworzyć będą na żywo swoje prace.

15 lat Muno.pl – łączymy siły z Plug.In

Do współpracy przy tym projekcie zaprosiliśmy zaprzyjaźnioną ekipę Plug.In. Twórcy jednego z najciekawszych projektów audiowizualnych na polskiej scenie elektronicznej, zapewnią wszystkim oglądającym najlepsze wrażenia. Mamy nadzieję, że choć na chwilę poczujecie się tak, jakbyście wpadli do nas do redakcji. Niech piątkowy stream prosto z siedziby Muno.pl będzie dla Was najlepszą propozycją na before!

15 lat Muno.pl – do zobaczenia w klubie Tama

Tymczasem jeśli nie macie planów na weekend, a przypadkiem będziecie w Poznaniu, wpadnijcie do Tamy. To tutaj, na czwartej już imprezie podczas urodzinowej trasy Muno.pl, zagrają laureaci plebiscytu Munoludy i mocna, lokalna reprezentacja:

Catz 'n Dogz

Conradq & Juniore

GiGi

Joana

15 lat Muno.pl – transmisja na profilach Plug.In i Muno.pl

Transmisja na żywo z biura Muno.pl rozpocznie się już w piątek o godzinie 20:30 Będziecie mogli oglądać ją na facebookowych profilach Plug.In oraz naszej redakcji. Później zapraszamy Was do klubu Tama. Wejściówki na tę imprezę dostępne są w sprzedaży na Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →