Plug.In na zamknięcie Nocnego Targu Towarzyskiego

News
Nocny Targ Towarzyski

Nocny Targ Towarzyski zapada w jesienno-zimowy sen, ale zanim to nastąpi, czeka nas weekend pełen wrażeń. W tym z ekipią Plug.in.

Nocny Targ Towarzyski – sezon dobiega końca

Lato dobiega końca, czas zatem pożegnać się z ulubioną letnią miejscówką mieszkańców Poznania. Nocny Targ Towarzyski ma za sobą kolejny, intensywny sezon. W trakcie ostatnich miesięcy przy ulicy Kolejowej wystąpili m.in. Mark Knight czy DJ Boring. Jego finał również nie będzie należał do spokojnych. Zadba o to cykl Plug.In, a dokładniej zaproszeni do niego goście.

Plug.In prezentuje Lot w Różowym

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W piątek, 13 września, w Różowym Pokoju, znajdującym się na terenie Nocnego Targu Towarzyskiego, zagra czołówka miejscowych didżejów. Nieformalną grupę zwaną Polskimi Miłośnikami Puszczania Latawców reprezentować będą:

Adam Passon
Keytov b2b KRZone
Jakub Przewoźny b2b rave dave
Disco Teddy b2b Niedojechał

Czego można się spodziewać? Absolutnie wszystkiego, zwłaszcza w zakresie muzycznej selekcji. Goście nadchodzącej edycji Plug.Ina reprezentują rozmaite style i gatunki, a zatem tego wieczora powinniśmy usłyszeć sporo różnorodnych, nieoczywistych dźwięków. Nie zabraknie niespodzianek.

Dumny patronat nad cyklem Plug.In sprawuje nasza redakcja. Stream z imprezy dostępny będzie na profilach Plug.In oraz Muno.pl na Facebooku.

Nocny Targ Towarzyski – finał sezonu

Nocny Targ Towarzyski

Nocny Targ Towarzyski

Impreza zatytułowana Lot w Różowym Pokoju zainauguruje ostatni weekend tegorocznej działalności Nocnego Targu Towarzyskiego. Na kolejne imprezy przy ulicy Kolejowej tutejsi bywalcy będą musieli zaczekać do przyszłego lata. Finałowy weekend na Nocnym Targu Towarzyskim potrwa do wczesnych, niedzielnych godzin. Sprawdźcie, co prócz dzisiejszej imprezy, ma do zaoferowania ulubiona letnia miejscówka Poznania w naszym kalendarium.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →