Kto zagra na Nocnym Targu Towarzyskim?

Wydarzenie

W tym roku na scenie Nocnego Targu Towarzyskiego, poza koncertami polskich artystów oraz znanych i lubianych cyklów takich jak Rubin Robi Raban, czy Szkolna Dyskoteka, wystąpi aż czworo topowych, europejskich reprezentantów sceny klubowej. Sprawdźcie kto odwiedzi Poznań!

Nocny Targ Towarzyski to jedno z najpopularniejszych miejsc imprezowych na mapie Poznania. Gdy tylko rozpoczyna się sezon letni, tłumy spragnionych dobrej muzyki i jedzenia osób przychodzą właśnie na ulicę Kolejową. Miejsce to jest uznawane za centrum spotkań towarzyskich.

W tym roku na scenie Nocnego Targu Towarzyskiego zaprezentują się również zagraniczni artyści.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


19 czerwca – ANOTR + KEMOT BDAY

Anotr to duet tworzony przez Jesse van der Heijdena oraz Oguzhana Guney’a, przedstawicieli holenderskiej sceny klubowej. Zadebiutowali w 2017 roku, a mimo to mają już za sobą występy na Awakenings, Tommorowland czy DGTL. Koncert na Nocnym Targu Towarzyskim będzie ich pierwszym w Polsce, a wesprze ich kolektyw lokalnych didżejów.


13 lipca – SIMIAN MOBILE DISCO DJ SET

Tej dwójki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Simian Mobile Disco, znani z zamiłowania do analogowych brzmień i porywających live actów, zaprezentują selekcję ulubionych dźwięków podczas swojego DJ setu na Nocnym Targu Towarzyskim już w lipcu.


14 sierpnia – DJ BORING

Ten sierpniowy wieczór będzie należał do australijskiego DJa Boringa – przedstawiciela sceny lo-fi house’owej, który ostatnio jest związany z labelem Shall Not Fade. Z pewnością kojarzycie go z kultowego już nagrania Winona.


30 sierpnia – MARK KNIGHT

Wisienką na torcie będzie występ Marka Knighta. To legenda brytyjskiej sceny oraz założyciel labelu Toolroom, którego nagrania wielokrotnie znajdowały się na szczycie listy najlepiej sprzedających się nagrań na portalu Beatport!

Zarówno Mark jak i DJ Boring na Nocnym Targu Towarzyskim zaprezentują swoje specjalne, wydłużone sety.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →