Mark Knight resetuje Toolroom

News

Szef labelu kojarzonego raczej z komercyjną stroną house i tech-house, obiecuje powrót do korzeni. Idą zmiany na lepsze?

Wytwórnia Toolroom istnieje na rynku od ponad dekady, jednak muzyka i artyści, którzy przewijali się przez wydawnictwo w ostatnich latach, nie cieszą się dobrą opinią wśród fanów undergroundowego brzmienia. Szef labelu, Mark Knight, chyba zrozumiał, że obrał zły kierunek rozwoju i właśnie ogłosił akcję pod hasłem #Reset, dzięki której oficyna ma wrócić do swoich korzeni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Głównym założeniem resetu jest ponownie ukierunkowanie Toolroom na wartościową muzykę house, współpracę ze ścisłą grupą artystów, live show oraz nową serie albumów. Już wkrótce ukaże się kompilacja TOOLROOM LIVE 01 z miksami Marka Knighta, Weissa oraz Adriana Hour, które będą tłumaczyć nowy muzyczny koncept wytwórni.

Czy Markowi Knightowi uda się zresetować swoją wytwórnię i wrócić do house’owych korzeni? Miejmy nadzieję, ponieważ niedawne EP-ki labela wręcz ocierały się o granice dobrego smaku.

Toolroom ogłosił także konkurs, w którym do wygrania są vipowskie wejściówki na jedną z pierwszych imprez #Reset, albumy TOOLROOM LIVE 01 oraz specjalny plakat. Więcej szczegółów tutaj.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →