Majówka w mieście doznań, czyli selekcja najlepszych imprez w Poznaniu

Artykuł
Majówka Poznań

Brak planów na długi weekend? Sprawdź, jakie imprezy szykuje dla Ciebie Poznań. Niezależnie od tego, czy wolisz spędzić całą noc w klubie, czy być w łóżku przed północą, znajdziesz tutaj event dla siebie.

Majówka 2023 w Poznaniu

Dużo jakościowej elektroniki czeka nas w nadchodzących dniach w Poznaniu. Koniecznie sprawdźcie co szykuje dla nas m.in Tama i Schron. Nie zabraknie również propozycji dla lubujących się w imprezach pod chmurką w jednym z ulubionych spotów poznańskiej społeczności.

Tama: Chelina Manuhutu | Neevald | Bassment | 29.04

Chelina Manuhutu, gwiazda muzyki house/techhouse z Amsterdamu będzie gościem Tamy 28 kwietnia, tuż przed długim weekendem. Ten event zapowiada się wyjątkowo z kilku powodów. Poza głównym parkietem (jeśli pogoda pozwoli) otwarty zostanie dziedziniec, a na nim: drugą scenę z lokalsami, strefę chillout z leżaczkami, poduszkami, stolikami oraz bary wybranych marek alkoholowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gdzie: Tama
Line-up: Chelina Manuhutu, Neevald, Bassment
Tax: Wejściówki za 50 zł znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.

Insist: Pris | 28.04

Techniczna potęga na start majówki w poznańskim Schronie. Obok najlepszych reprezentantów polskiej sceny klubowej usłyszymy headlinera w postaci przedstawiciela takich labeli jak Avian czy Semantica – Prisa.

Gdzie: Schron
Line-up: Pris, Concept Of Thrill, Gary Holldman, Subcode, Mea, Grażyna Biedroń, Sassafras Tree
Tax: 30/40 zł

Under The Gruß: Golden Gate showcase | 29.04

Golden Gate to berliński klub, który od lat pisze swoją historię na undergroundowej scenie. Minimalistyczne wnętrze, długie godziny otwarcia, lokalny lie-up dj’ski i szalona publika, definiują energię miejscówki. W Golden Gate prym wiedzie muzyka house. W wydaniu tech i minimal. 29 kwietnia Schron łączy siły z reprezentacją GG, dzięki czemu MAIN wypełni muzyka rezydentów berlińskiego klubu. Do tego silna reprezentacja w postaci KOREI i Under The Vibe. Ponadto, barową scenę uzupełnią Debiuty Instytutu Dźwięku, czyli djs, którzy od kilku miesięcy szlifują swój warsztat pod okiem Elviry!

Gdzie: Schron
Line-up: Edgar Peng, Nils Ohrmann, Who:be, Stian, jkop, W8R, Ultima CRV, Piątek, KOREA x Under The Vibe
Tax: 20/40 zł

Szepty: Last Beat Blast w. MELANIA | 02.05

Trzecie i niestety prawdopodobnie ostatnie Szepty w Projekcie LAB. „Wynieśmy więc pojęcie rave na jeszcze wyższy poziom oddając stery trzem znakomitym artystkom” – organizatorzy.

Gdzie: Projekt Lab
Line-up: Melania, Proteina, Bravo Grl

Nurt ~ Andrii Olkov & Friends | 30.04

Cykl, który znacie ze Schronu, gościnnie w Nurcie. Andrii Olkov zaprasza do swojej muzycznej przygody przyjaciół, którzy rozpieszczą selekcją i umilą pierwszą wspólną w tym roku płynącą niedzielę nad Wartą. Niedziela o tyle piękniejsza, że poniedziałek zapowiada się bezboleśnie – to początek majówki, którą wspólnie spędźmy nad Wartą.

Gdzie: Nurt
Line-up: Andrii Olkov, Lili Hauser, Michał Łęcki, Yiassër
Tax: Free

TASTE THE MUSIC X NURT | 02.05

Nurt to jedna z lepszych letnich miejscówek w Poznaniu w którym cyklicznie odbywają się wydarzenia taneczne oraz koncerty czy stand up’y. Każdego tygodnia dj’e z całej polski prezentują swoje sety nad wartą! Taste The Music pojawi się w tym sezonie po raz pierwszy w weekend majowy. Zapiszcie datę 2 maja (wtorek), bo tego nie możecie przegapić! Zagrają Folkness i Tommy Gustav.

Gdzie: Nurt
Line-up: Folkness, Tommy Gustav
Tax: Free

Majówka dla Fajnych Ludzi | Wypad w TROPIKI | 28.04-03.05

Legendarny majówkowo – imprezowy maraton powraca. 6 dni magicznych wydarzeń, tanecznych nocy, towarzyskich uniesień i nocnych przygód. Muzycznie? Same sztosy – Dre$$scode, NeeVald, Weikum, Simo&Biskup, Taek i wiele więcej. Przed nami 6 dni zabawy, ucztowania, dzikich tanecznych popisów, grubych koncertów, rozmów do rana i celebrowanie wakacyjnej wolności. Do tego street food, kolorowe koktajle, koncerty, tłum wesołych mordeczek i najlepsi rodzimi DJ-e. Koniecznie wpadnijcie do Nocnego Targu Towarzyskiego.

Gdzie: Nocny Targ Towarzyski
Line-up: SIMO&BISKUP, Barnim, Niedojechał, Maciek i Ubrania, Bagi, DRE$$CODE CREW, Krzysztof Polak ,OG, Banan On Sax, neeVald, Pequeno, Mazze, Malvee, Novac Dj, Arkadiusz Witczak, Kaarek i przyjaciele, Dreamkast, Dj Łebski, WEIKUM, Mi_os, Dj TAEK i przyjaciele, Matthewb
Tax: Free do 22:00

May, Be Cool I Majówka na Rewirach | 27.04-03.05

Rewirowe manewry at its best. Przez całą majówkę bawimy się wśród znjaomych twarzy, z dobrą muzyką i w ulubinym przez wielu miejscu. Majówka będzie cool, jeśli Wy będziecie z nami. W Rewirach. Gdzieś między dźwiękami rozgrzewającymi duszę, a koktajlami chłodzącymi ciała

Gdzie: Rewiry
Line-up: Izzy, Disco MFS,  DJ Bert, Błażej Przybysz & Wiktor Górski, NovacDJ
Tax: Free

Przelotny B4 przed majówką | 28.04-01.05

Poznański, kameralny spocik Przelot zaprasza na majówką rozgrzewkę. Co jak co, ale na biforach to my się znamy, także aby wjechać w majówkowy vibe z buta we got smth special just for you.

Gdzie: Przelot
Line-up: Mela, Jaycob, Łebski, Tony Handle
Tax: Free


Przedłuż majówkę z Biletomat.pl

biletomat majowka23

Bilety na wiele spośród wymienionych wyżej imprez oraz całe mnóstwo innych wydarzeń odbywających się w całej Polsce, na dodatek nie tylko w nadchodzący weekend, znajdzie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Zestawienie najciekawszych eventów, na które wejściówki zdobędziecie za pomocą jednego kliknięcia, znajdziecie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →