ANOTR prezentują debiutancki album „The Reset” – posłuchaj

fot. ANORT / Facebook
News
ANOTR

Holenderski tandem ANOTR, w skład którego wchodzą Jesse van der Heijden i Oguzhan Guney, po serii udanych występów w popularnych miejscówkach oraz festiwalach wydał swój debiutancki album The Reset. Czy są powody do zachwytów? Jak najbardziej!

Debiut ANOTR – spóźniona pozycja na lato

Niespełna 7 lat doświadczenia na scenie ANOTR zaowocowało powstaniem wybornego nagrania. Na początku listopada ukazał się ich debiutancki album The Reset, który zawiera mnóstwo wakacyjnych kawałków będących crossoverem disco, funku, jazzu oraz alternatywnego popu. Ostatnio o duecie z Amsterdamu zrobiło się głośniej po publikacji przez DJMaga ich ponad dwugodzinnego seta z imprezy No Art Party.

ANOTR DJ Set From The No Art Party At ADE

Jak się okazuje, pomysł na album powstał już w czasie lockdownu:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na początku pandemii, gdy kluby były zamknięte, także nasze źródła inspiracji z życia nocnego zostały wstrzymane. W tej sytuacji zaczęliśmy szukać natchnienia bliżej naszych serc. Ta eksploracja doprowadziła nas do stworzenia mieszanki, którą zwykle prezentowaliśmy w naszych setach. To muzyka, z którą dorastaliśmy i której słuchaliśmy: disco, funk, jazz oraz indie. Współpracując z wokalistami, instrumentalistami i muzykami, ukształtowaliśmy bardziej organiczne podejście do produkcji, z naciskiem na interakcję między artystami, twórcami i naszymi fanami, co stanowi podstawę naszego albumu

– wspomniał duet.

Na płycie występują rozmaici goście: Abel Balder, King Wonder Bread, Willem Mulder i Sebastian Kamae. Gdyby ta płyta została wydana pół roku wcześniej, bez wątpienia okazałby się silną propozycją lata. Jeśli ktoś jest spragniony słońca i wysokiej temperatury, niech koniecznie ją sprawdzi! Szczególnie fani takich projektów jak Stardust czy Todd Terje powinni być mocno zachwyceni. The Reset jest już dostępny na platformach cyfrowych, a wkrótce ma zostać wydany na winylu.

ANOTR – The Reset

Zobacz także: Munocast 011: Kovvalsky: „Wszyscy wiemy, że w Polsce dominuje techno”Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →