ANOTR już w tym tygodniu w Poznaniu. Holenderska ofensywa

264
News
Anotr

ANOTR od chwili, gdy pojawili się na holenderskiej scenie klubowej, święcą triumfy. W tym tygodniu duet będzie można usłyszeć i zobaczyć w Polsce.

ANOTR – na fali komplementów

Odkąd na poważnie zaczęli przygodę z muzyką, pod ich adresem kierowane są niemal wyłącznie same komplementy. Chwalą ich zarówno starzy wyjadacze, radiowi dziennikarze, jak i uczestnicy imprez, na których grają. ANOTR pokazują, że współczesna elektronika z okolicy muzyki house nie musi ani uciekać w banał, ani silić się na kombinowanie. Ma przede wszystkim gwarantować dobrą zabawę. Holendrzy rozumieją to doskonale i dlatego odnoszą sukces za sukcesem.

ANOTR – impreza od Kolumbii po Australię

Od chwili debiutu zagrali już niemal wszędzie – od Kolumbii i Ekwadoru, przez Stany Zjednoczone czy Japonię, aż po Australię. ANOTR w swoich produkcjach łączą inspirację zarówno klasyką house’u, jak i mocniejszymi nurtami. Jesse van der Heijden i Oguzhan Guney przyznają, iż uwielbiają potężne uderzenia basu, lecz to, co pozostaje dla nich najważniejsze, to dobra atmosfera na parkiecie.

Zarówno ich produkcyjne dokonania, jak i występy na żywo, spotykają się z pozytywnym przyjęciem. ANOTR zdążyli zagrać już u boku największych postaci świata elektroniki. Jednak szczególną sympatią cieszą się m.in. u Carla Craiga, Armanda van Heldena and Mai Jane Coles. Premiery ich piosenek niejednokrotnie miały miejsce w audycji Annie Mac w BBC Radio. Swoje dotychczasowe nagrania, Holendrzy wydawali pod szyldami takich wytwórni jak Defected, DFTD, Toolroom czy Snatch!

ANOTR w Polsce

Już w najbliższą środę, ANOTR wystąpią w Polsce, a dokładniej w Poznaniu. Miejscem imprezy będzie Nocny Targ Towarzyski, jedna z najpopularniejszych letnich miejscówek stolicy Wielkopolski. Holendrzy zagrają w ramach cyklu Blask, podczas którego świętowane będą urodziny Kemota, didżeja, bookera i promotora, odpowiedzialnego m.in. za projekt Tylko Polskie Techno. Prócz ANOTR zaprezentuje się mocny skład złożony z doskonale znanych klubowiczom postaci. Tego wieczoru zagrają Ricardo b2b Tenes, Conradq b2b Juniore, Łukasz Kowalka b2b Tony Handle, Longer b2b KRZone oraz Kilan. Wstęp bezpłatny.

 

Anotr_NTT

Anotr_NTT