Nocny Targ Towarzyski z sezonowym koktajlem elektronicznym. Usłyszymy najlepszych z polskiego podwórka

fot. via facebook.com/nocny.towarzyski
Eventpromo
Nocny Targ Towarzyski

Nocny Targ Towarzyszki to bez wątpienia kandydat na najmocniejszy polski spot w trakcie zbliżającego się letniego sezonu. W ciągu kilku najbliższych miesięcy usłyszymy śmietankę rodzimej sceny elektronicznej. Sprawdź szczegóły.

Nocny Targ Towarzyski. Polska elektronika pod chmurką

Poznańska mapa letnich miejscówek z muzyką na żywo robi wrażenie, choć zdecydowanym faworytem wydaje się być tutaj Nocny Targ Towarzyski. Ta spora przestrzeń mieszcząca się w starych halach naprawczych PKP zachęca mnogością atrakcji. To miejsce zaprojektowano dla ludzi kochających spędzać czas na świeżym powietrzu – w towarzystwie najbliższych, z doskonałą ofertą gastronomiczną i jakościową muzyką. Koncerty, stand-upy czy targi kulinarne – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

fot. via facebook.com/nocny.towarzyski

Nasz radar jak zwykle wywęszył w tym miejscu możliwie najlepsze wydarzenia z muzyką elektroniczną. A będzie ich sporo. Już 3 czerwca usłyszymy warszawski duet RYSY. Muzyka Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurko to wypadkowa progresywnych tanecznych rytmów zbudowanych na kanwie niezwykle melancholijnych, a jednocześnie chwytliwych melodii. Możliwość usłyszenia ich w wersji open-air zwiastuje piękny trip po najlepszej, polskiej elektronice. Bilety na wydarzenie zakupimy w cenie 59zł za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. via facebook.com/nocny.towarzyski

Tydzień później Nocny Targ Towarzyski zaprasza na wyjątkowy występ Bass Astral. To projekt za którym stoi Jakub Tracz, producent muzyki elektronicznej, artysta związany z Krakowem. Spodziewamy się lotu po abstrakcyjnych piosenkach wypełnionych melancholia i klubowego sznytu. Obecnie w sprzedaży jest już druga pula w kwocie 59zł – otrzymacie je dzięki portalowi Biletomat.pl.

Bass Astral & ULTRA – Samotność w klubie disco (Official Video)

Koncertowy maraton na Nocnym Targu Towarzyskim brzmi jak dobry plan. 17 czerwca szykuje się prawdziwy highlight sezonu w postaci występu ojca polskiej elektroniki Marka Bilińskiego. Każdy naród ma ojca własnej muzyki elektronicznej elektroniki. Niemcy mają Kraftwerk, amerykanie czarnych braci z Detroit, francuzi Jean Michel Jerre’a, grecy Vangelisa. Naszym pionierem jest Marek Biliński, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu. Wyczuwamy w tym wypadku sold-out – aby się przed nim uchronić, polecamy wcześniej zaopatrzyć się w swoje bilety pod tym adresem.

Marek Bilinski – | Ucieczka z Tropiku live

Lipcową wisienką na torcie z całą pewnością będzie koncerty BOKKI. Są jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie. Mają na koncie 4 świetnie przyjęte albumy, 3 nominacje do Fryderyków, a ich twórczość polecało wiele zagranicznych mediów. Niebanalne podejście do tworzenia wizerunku i muzyki, wykorzystywanie nietuzinkowego, często składającego się z przypadkowych przedmiotów instrumentarium, szybko stało się znakiem rozpoznawczym BOKKI. Pozostając anonimowi od 10 lat działają na własnych, unikalnych zasadach. Czym zaskoczą tym razem świętując swoje 10 urodziny? O tym przekonamy się na Nocnym Targu Towarzyskim już 8 lipca. Bilety w cenie 59zł otrzymamy pod tym adresem.

BOKKA – VIOLET feat. ZERØ (Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →