Rysy z dwoma weekendowymi koncertami

fot. Materiały promocyjne
Eventpromo
Rysy wraca do koncertowania

Warszawski duet Rysy, który tworzą producenci Wojtek Urbański i Łukasz Stachurko, zawita 9 oraz 10 grudnia do Katowic i Szczecina.

Rysy wracają do koncertowania

Od początku swojej działalności duet Rysy skupiał się mocno na aktywności koncertowej. Duet gościł na największych polskich festiwalach (m.in. Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver czy Off Festival), przez co zyskał sobie miano jednych z lepszych projektów elektronicznych grających na żywo. Przekonać się o tym będzie mogła publiczność w Katowicach i Szczecinie, ponieważ właśnie te miasta odwiedzi w weekend 9-10 grudnia duet UrbańskiStachurko. W stolicy Śląska na suporcie zobaczymy jedną z najbardziej energetycznych postaci polskiej sceny – LuLu Malinę. Z kolei w Szczecinie za rozgrzewkę odpowiadać będą warszawskie Skarby. Za oprawę wizualną odpowie zaś niezawodny Lumen Art.

Zanurzmy się wspólnie w muzykę od duetu Rysy. Dawniej znani jako „Traveller”, w zeszłym roku wrócili na deski sceny elektronicznej tanecznym krokiem, za którym podążając słyszymy, że kilka lat przerwy nie poszło na marne. Wyraźnie wyczuwalna jest różnorodność, technicznie i jakościowo numery są genialne co usłyszeć możecie przesłuchując ich jeszcze ciepły album 4GET

– czytamy w opisie wydarzeń na Facebooku.

Rysy – Herz

Emocjonalny muzyczny przekaz

Duet RYSY, tworzony przez Wojtka Urbańskiego (Urbanski) i Łukasza Stachurko, prezentuje wszystko to, co najlepsze w naszej rodzimej klubowej elektronice, jednocześnie idąc o krok dalej pod względem przestrzenności, głębi i emocjonalnego przekazu zawartego w muzyce. Zespół ma na swoim koncie trzy albumy studyjne, ostatni z nich, zatytułowany 4GET, premierę miał w tym roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rysy – bilety

Bilety w przedsprzedaży na oba wydarzenia są dostępne na stronie Biletomat.pl. Wejściówki zaczynają się od 60 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →