Wojtek Urbański z Rys nauczy Was produkcji

News Film Galeria

Wojciech Urbański, uznany kompozytor i producent muzyczny oraz współtwórca głośnego projektu RYSY, startuje ze swoim kanałem na platformie YouTube.

Wojtek Urbański – doświadczony producent, znakomity muzyk

Wojtek Urbański – kompozytor, producent muzyczny. Współtwórca głośnego RYSY. Dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyk (w kategoriach: Debiut roku i Muzyka filmowa). Autor muzyki do serialu Ultraviolet w reżyserii Jana Komasy i Sławomira Fabickiego. Współpracował także z Krzysztofem Skoniecznym, Justyną Święs, Wojtkiem Mazolewskim, Anitą Lipnicką, Zbigniewem Wodeckim, Katarzyną Nosowską, Brodką i wieloma innymi cenionymi artystami polskiego filmu i muzyki.

Artysta występował także podczas wielu edycji festiwali: Open’er, Audioriver, OFF czy Tauron Nowa Muzyka. Wojtek jest również wziętym kompozytorem muzyki teatralnej. Współpracował m.in. z Eweliną Marciniak, pracował m.in. dla Teatru Powszechnego, Teatru Wybrzeże, Teatru Rozrywki i Wrocławskiego Teatru Współczesnego. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wojtek Urbański

Kadr z filmiku Wojtka Urbańskiego

Wojtek Urbański zaprasza na swój kanał

Jeżeli interesujecie się muzyką nowoczesną i chcielibyście dowiedzieć się, jak nagrać potężnie brzmiący numer oraz jak pracować nad melodiami i budować aranżacje, to kanał Wojtka Urbańskiego jest zdecydowanie dla Was.

Zawsze brakowało mi kanałów, prowadzonych przez ludzi, którzy siedzą mocno w branży. Jest już w Polsce kilka dobrych i naprawdę godnych polecenia kanałów o produkcji muzyki, jednak ja postanowiłem stworzyć coś więcej. Chciałbym aby dzięki mojej inicjatywie ludzie mogli poznać kulisy pracy profesjonalisty. Producenta, który może i nie jest typowym dydaktykiem, ale od lat funkcjonuje na rynku muzycznym i filmowym. – zdradził artysta w rozmowie z Muno.pl

Wojtek Urbański będzie zarażał pasją

Urbański będzie dzielił się swoją wiedzą i zarażał pasją do tworzenia muzyki. Regularnie publikowane wysokiej jakości treści bardzo szybko sprawią, że kanał Wojtka stanie się ogromną bazą bezpłatnych materiałów dla osób zainteresowanych produkcją muzyczną. Muzyk zaznacza, że jest to całkowicie oddolna akcja, jego potrzeba podzielenia się wiedzą.

W ostatnią sobotę na kanale pojawiło się wideo pokazujące kulisy powstawania utworu nagranego razem z Krzysztofem Gonciarzem w ramach #hot16challenge2. To właśnie Wojtek Urbański, wspólnie ze słynnym YouTube’erem, przygotował specjalny utwór w ramach głośnej akcji. Materiał w tym momencie dobija do 600 tys. odtworzeń na YouTube.

W niedziele natomiast, dodany został materiał o kreowaniu brzmienia. W kolejnych dniach na kanale będziecie mogli zobaczyć szereg ciekawych treści, m.in. Urbański zdradzi, jak buduje napięcie w swoich utworach, oraz opowie o kulisach powstania utworów do filmu Boże Ciało Jana Komasy.

Wojtek Urbański – Muzyka filmowa

Najnowszy materiał Wojtka Urbańskiego dotyczy teorii muzyki filmowej i jej istoty w świecie kinematografii. Czekamy na drugą część – praktyczną!

Zgodnie z zapowiedzią, jest część praktyczna materiału.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →