„Anima” – elektryzujący singiel zwiastujący nową płytę duetu RYSY

Mat. promocyjne
News
RYSY z kolejnym singlem

Anima to już czwarty z kolei premierowy utwór RYS, który ukazał się w ostatnim czasie. Posłuchajcie.

RYSY z kolejnym singlem

Po znakomicie przyjętych utworach 4GET, Miejsca i 88,  przyszła pora na kompozycję ukazującą najbardziej progresywne oblicze zespołu oraz kierunek, w którym duet RYSY zamierza się rozwijać.

Anima to połączenie charakterystycznej dla zespołu wrażliwości z niczym nieskrępowaną klubową energią. Utwór powstał w lutym 2021 roku, gdy ciągle nie było wiadomo, czy pandemiczna rzeczywistość pozwoli na nowo otworzyć kluby i organizować festiwale.

Z Animy przebija przede wszystkim tęsknota, ale również nadzieja na powrót tak wyczekiwanej normalności – możemy przeczytać w informacji prasowej

Za animację towarzyszącą singlowi odpowiada studio MELT.

MELT stworzył crossover pomiędzy swoją serią TURBULENCE a światem RYSY. TURBULENCE to seria wciągających dzieł sztuki, stworzonych dla środowisk medialnych na dużą skalę, które otulają widzów w hipnotyzującym przepływie cząstek. Bądź świadkiem eksplozji kolorów, gdy burzliwy ruch symulowanych cyfrowo cząstek cieczy stale ewoluuje wraz z muzyką.

Rysy – Anima 

RYSY – nowy album już niedługo

Singiel jest już dostępny w serwisach cyfrowych. Album 4GET można zaś zamawiać w przedsprzedaży pod tym adresem.

Przypomnijmy, że premiera płyty  przewidziana jest na połowę czerwca. Album ukaże się w wytwórni Dyspensa Records, założonej w ubiegłym roku przez Krzysztofa Gonciarza i Wojtka Urbańskiego (członka RYS).

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Rysy prezentują nowy singiel dla wytwórni Gonciarza i Urbańskiego

31 grudnia 2020
„Anima” – elektryzujący singiel zwiastujący nową płytę duetu RYSY

SOKOS prezentuje basowy remiks RYS

24 marca 2021
„Anima” – elektryzujący singiel zwiastujący nową płytę duetu RYSY

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.