„Anima” – elektryzujący singiel zwiastujący nową płytę duetu RYSY

Mat. promocyjne
News
RYSY z kolejnym singlem

Anima to już czwarty z kolei premierowy utwór RYS, który ukazał się w ostatnim czasie. Posłuchajcie.

RYSY z kolejnym singlem

Po znakomicie przyjętych utworach 4GET, Miejsca i 88,  przyszła pora na kompozycję ukazującą najbardziej progresywne oblicze zespołu oraz kierunek, w którym duet RYSY zamierza się rozwijać.

Anima to połączenie charakterystycznej dla zespołu wrażliwości z niczym nieskrępowaną klubową energią. Utwór powstał w lutym 2021 roku, gdy ciągle nie było wiadomo, czy pandemiczna rzeczywistość pozwoli na nowo otworzyć kluby i organizować festiwale.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z Animy przebija przede wszystkim tęsknota, ale również nadzieja na powrót tak wyczekiwanej normalności – możemy przeczytać w informacji prasowej

Za animację towarzyszącą singlowi odpowiada studio MELT.

MELT stworzył crossover pomiędzy swoją serią TURBULENCE a światem RYSY. TURBULENCE to seria wciągających dzieł sztuki, stworzonych dla środowisk medialnych na dużą skalę, które otulają widzów w hipnotyzującym przepływie cząstek. Bądź świadkiem eksplozji kolorów, gdy burzliwy ruch symulowanych cyfrowo cząstek cieczy stale ewoluuje wraz z muzyką.

Rysy – Anima 

RYSY – nowy album już niedługo

Singiel jest już dostępny w serwisach cyfrowych. Album 4GET można zaś zamawiać w przedsprzedaży pod tym adresem.

Przypomnijmy, że premiera płyty  przewidziana jest na połowę czerwca. Album ukaże się w wytwórni Dyspensa Records, założonej w ubiegłym roku przez Krzysztofa Gonciarza i Wojtka Urbańskiego (członka RYS).Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →