Rysy prezentują nowy singiel dla wytwórni Gonciarza i Urbańskiego

News
Nowe Rysy na koniec starego roku

Po trzyletniej przerwie Łukasz Stachurko i Wojtek Urbański prezentują swój nowy wspólny materiał jako Rysy.

Nowe Rysy na koniec starego roku

O północy 31 grudnia wystartowała przedsprzedaż albumu 4GET, którego premiera zapowiadana jest na przyszłoroczną wiosnę. Krążek zapowiada utwór tytułowy, który już trafił do sieci.

Utwór 4GET doskonale oddaje charakter materiału, który znajdzie się na tak samo zatytułowanej płycie. Duet Rysy, tworzony przez Wojtka Urbańskiego (Urbanski) i Łukasza Stachurko, prezentuje to, co najlepsze w klubowej elektronice, jednocześnie idąc o krok dalej pod względem przestrzenności, głębi i emocjonalnego przekazu zawartego w jego muzyce. 4GET będzie wydawniczym debiutem nowej wytwórni Dyspensa Records, którą wraz z popularnym youtuberem Krzysztofem Gonciarzem założył Wojtek Urbański. Z kawałkiem możecie zapoznać się poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rysy – 4Get

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →