SOKOS prezentuje basowy remiks RYS

News
RYSY z kolejnym singlem

Utwór Miejsca duetu RYSY z wokalnym udziałem Michała Anioła doczekał się intrygującej interpretacji.

Rysy zremiksowane

Pochodzący z Dolnego Śląska SOKOS zaprezentował swoją własną wersję kawałka Miejsca zespołu RYSY. Oryginalna kompozycja, będąca połączeniem delikatnej ballady i utworu w klimacie deep house, w interpretacji SOKOSA została zanurzona w głębokim basie, któremu towarzyszą niepokojące trzaski i zniekształcenia.

SOKOS, czyli Filip Isbrandt to DJ i producent brudnego bassu związany z kolektywem Czeluść.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

RYSY – Miejsca feat. Michał Anioł (SOKOS Remix)

Duet Rysy ujawnił, że remiks to pierwsza z kilku kooperacji z innymi producentami. W planach są remiksy kolejnych singli ze zbliżającego się wielkimi krokami albumu RYSY – 4GET, którego premiera przewidziana jest na czerwiec 2021 roku.

Rysy i Michał Anioł

W kawałku Miejsca gościnnie pojawia się wokalista Michał Anioł. Jak się okazuje, muzycy poznali się przez Krzysztofa Gonciarza. Było to na jednej z cyklicznych imprez w warszawskim biurze TOFU. Artyści załapali na tyle fajne flow, że zespół postanowił zaprosić wokalistę na swoją płytę. Michał podesłał chłopakom pierwsze szkice, z których finalnie powstały dwa pełnoprawne utwory zasilające tracklistę nowego albumu duetu.

Wkrótce powinniśmy usłyszeć kolejne single Rys zapowiadające najnowsze wydawnictwo.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również