SOKOS prezentuje basowy remiks RYS

News
RYSY z kolejnym singlem

Utwór Miejsca duetu RYSY z wokalnym udziałem Michała Anioła doczekał się intrygującej interpretacji.

Rysy zremiksowane

Pochodzący z Dolnego Śląska SOKOS zaprezentował swoją własną wersję kawałka Miejsca zespołu RYSY. Oryginalna kompozycja, będąca połączeniem delikatnej ballady i utworu w klimacie deep house, w interpretacji SOKOSA została zanurzona w głębokim basie, któremu towarzyszą niepokojące trzaski i zniekształcenia.

SOKOS, czyli Filip Isbrandt to DJ i producent brudnego bassu związany z kolektywem Czeluść.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

RYSY – Miejsca feat. Michał Anioł (SOKOS Remix)

Duet Rysy ujawnił, że remiks to pierwsza z kilku kooperacji z innymi producentami. W planach są remiksy kolejnych singli ze zbliżającego się wielkimi krokami albumu RYSY – 4GET, którego premiera przewidziana jest na czerwiec 2021 roku.

Rysy i Michał Anioł

W kawałku Miejsca gościnnie pojawia się wokalista Michał Anioł. Jak się okazuje, muzycy poznali się przez Krzysztofa Gonciarza. Było to na jednej z cyklicznych imprez w warszawskim biurze TOFU. Artyści załapali na tyle fajne flow, że zespół postanowił zaprosić wokalistę na swoją płytę. Michał podesłał chłopakom pierwsze szkice, z których finalnie powstały dwa pełnoprawne utwory zasilające tracklistę nowego albumu duetu.

Wkrótce powinniśmy usłyszeć kolejne single Rys zapowiadające najnowsze wydawnictwo.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →