Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Utwór Roku Polska 2021

muno.pl
News
ML 2021 UTWÓR

Jesteśmy na półmetku ogłaszania wyników tegorocznego plebiscytu Munoludy. To była historyczna i rekordowa edycja nagród przyznawanych reprezentantom polskiej sceny klubowej. Poznajcie zwycięzców w kategorii Utwór Roku Polska 2021!

Munoludy 2021 – and the winner is…

Najważniejszy plebiscyt poświęcony muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej w Polsce dobiegł końca. Cały klubowy światek mógł przez kilka tygodni oddawać głosy na swoich faworytów w poszczególnych kategoriach. Dzisiaj nadszedł czas na poznanie odpowiedzi, kto zwyciężył w kategorii Utwór Roku Polska 2021. Odpalamy głośniki i sprawdzamy, jakie tracki zrobiły na Was największe wrażenie.

Munoludy 2021. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Utwór Roku Polska 2021

Pamiętacie, kto triumfował w plebiscycie Munoludy 20XX w tej właśnie kategorii? W Top 3 pojawili się artyści, którzy zasilają również finalną dziesiątkę aktualnych zwycięzców. Najbardziej przypadły Wam wtedy do gustu utwory od Kamp!, Rysów oraz triumfatora w postaci Septa. Do kogo w tym roku trafi statuetka Munoludów?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

10. ARIET & W_IRO – ENTANGLEMENT (RAROH REMIX)

9. K POD – IF I TELL A LIE

8. PHATRAX – PRRRAH

7. RETHE – SOLSTICE

6. SZMER – OLD FELLA

5. SEBASTIAN WEIKUM – VIDA

4. PENERA – BUSINESS TECHNO ANTHEM

3. SEPT – SENSATION SEEKER

W tej chwili prawdopodobnie najważniejszy polski DJ i producent na światowej scenie z bezkompromisowym techno. EP-ka o tym samym tytule, co nagrodzony utwór, wydana w listopadzie zeszłego roku, zyskała olbrzymie poparcie zarówno wśród fanów gatunku, jak i przyjęła się z doskonałym odbiorem wśród dziennikarzy. Sensation Seeker to parkietowy killer wydany w renomowanym labelu VNR. Moc jest z Septem!

2. KRZYSZTOF ZALEWSKI – ZABAWA (CATZ 'N DOGZ REMIX)

Co to w ogóle jest za złote połączenie? Najpopularniejszy duet tworzący muzykę taneczną w Polsce remiksuje wybitnego multiinstrumentalistę. Takie kolaboracje nie mają prawa się nie udać. Genialny utwór z równie udanym teledyskiem od Marcina Kluczykowskiego.

1. RYSY – 4GET

Krążek o tym samym tytule to dzieło autorstwa Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurki wydane nakładem nowopowstałej oficyny Dyspensa Records. Doskonałe połączenie tanecznej energii oraz charakterystycznej dla duetu melancholii. Gratulujemy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →