Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Utwór Roku Polska 2021

muno.pl
News
ML 2021 UTWÓR

Jesteśmy na półmetku ogłaszania wyników tegorocznego plebiscytu Munoludy. To była historyczna i rekordowa edycja nagród przyznawanych reprezentantom polskiej sceny klubowej. Poznajcie zwycięzców w kategorii Utwór Roku Polska 2021!

Munoludy 2021 – and the winner is…

Najważniejszy plebiscyt poświęcony muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej w Polsce dobiegł końca. Cały klubowy światek mógł przez kilka tygodni oddawać głosy na swoich faworytów w poszczególnych kategoriach. Dzisiaj nadszedł czas na poznanie odpowiedzi, kto zwyciężył w kategorii Utwór Roku Polska 2021. Odpalamy głośniki i sprawdzamy, jakie tracki zrobiły na Was największe wrażenie.

Munoludy 2021. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Utwór Roku Polska 2021

Pamiętacie, kto triumfował w plebiscycie Munoludy 20XX w tej właśnie kategorii? W Top 3 pojawili się artyści, którzy zasilają również finalną dziesiątkę aktualnych zwycięzców. Najbardziej przypadły Wam wtedy do gustu utwory od Kamp!, Rysów oraz triumfatora w postaci Septa. Do kogo w tym roku trafi statuetka Munoludów?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

10. ARIET & W_IRO – ENTANGLEMENT (RAROH REMIX)

9. K POD – IF I TELL A LIE

8. PHATRAX – PRRRAH

7. RETHE – SOLSTICE

6. SZMER – OLD FELLA

5. SEBASTIAN WEIKUM – VIDA

4. PENERA – BUSINESS TECHNO ANTHEM

3. SEPT – SENSATION SEEKER

W tej chwili prawdopodobnie najważniejszy polski DJ i producent na światowej scenie z bezkompromisowym techno. EP-ka o tym samym tytule, co nagrodzony utwór, wydana w listopadzie zeszłego roku, zyskała olbrzymie poparcie zarówno wśród fanów gatunku, jak i przyjęła się z doskonałym odbiorem wśród dziennikarzy. Sensation Seeker to parkietowy killer wydany w renomowanym labelu VNR. Moc jest z Septem!

2. KRZYSZTOF ZALEWSKI – ZABAWA (CATZ 'N DOGZ REMIX)

Co to w ogóle jest za złote połączenie? Najpopularniejszy duet tworzący muzykę taneczną w Polsce remiksuje wybitnego multiinstrumentalistę. Takie kolaboracje nie mają prawa się nie udać. Genialny utwór z równie udanym teledyskiem od Marcina Kluczykowskiego.

1. RYSY – 4GET

Krążek o tym samym tytule to dzieło autorstwa Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurki wydane nakładem nowopowstałej oficyny Dyspensa Records. Doskonałe połączenie tanecznej energii oraz charakterystycznej dla duetu melancholii. Gratulujemy!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →