Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii VJ/VJka Roku Polska 2021

Fot. Materiały prasowe
News

Munoludy 2021 dobiegły końca. Tegoroczny plebiscyt pod wieloma względami różnił się od poprzednich. Jedną z nowości jest kategoria VJ/VJka Roku Polska. Sprawdź, kto zwyciężył w nowej kategorii!

Munoludy 2021. Co nowego w plebiscycie?

Najważniejszy plebiscyt poświęcony muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej w Polsce dobiegł końca. Nie odbyło się jednak bez zaskoczeń i nowości. Jak wyjaśnialiśmy w artykule otwierającym drugi etap głosowania, tegoroczny konkurs prezentuje nowe techniki uwierzytelniania za pośrednictwem Facebooka, jak również autorski system głosowania.

Munoludy to plebiscyt, w którym uważnie analizujemy ubiegłoroczne dokonania, ale i przemiany na polskiej scenie elektroniki. Zaprezentowana w tym roku kategoria VJ/VJka Roku jest bezpośrednią reakcją na dostrzeżone zmiany. Obserwujemy stale rosnący poziom imprez w naszym kraju, których nieodzownym elementem jest również oprawa wizualna. Choć często niedoceniani, odpowiedzialni za nią artyści i artystki często w równym stopniu odpowiadają za doświadczenia uczestników imprez, co ich headlinerzy. Chcąc docenić ich niepodważalny wkład w kształtowanie polskiej sceny imprezowej, w tym roku uwzględniliśmy również ich dokonania w naszym plebiscycie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii VJ/VJKa Roku

Munoludy 2021. Sprawdź, kto wygrał w kategorii VJ/VJka Roku Polska

Po przeliczeniu wszystkich głosów ogłaszamy wyniki! Sprawdź, kto wygrał w debiutującej w tym roku kategorii VJ/VJka Roku Polska:

10. DERUBA

9. MROGL

8. EYE

7. TVING STAGE DESIGN

6. FKS

5. .WJU

4. EMIKO

3. MARTINOVNA

Martinovna, Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii VJ/VJKa Roku

Martinovna od dawna ma swoje miejsce w ścisłej czołówce branży. Jej niepodważalna oprawa wizualna zyskała uznanie nie tylko na rodzimej ziemi, ale sukcesywnie podbija również zagraniczne lokale. Głosujący na Martinovną w plebiscycie Munoludy 2021 docenili szczerość i kreatywność jej kompozycji, jak również niepodważalny styl wizualizacji.

2. RYBSKIE

Rybskie, Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii VJ/VJKa Roku

Rybskie od lat blisko współpracuje z największymi graczami polskiej sceny muzycznej. Jego niepodrabialne wizualizacje mogliście widzieć nie tylko w trójmiejskich klubach, ale i na koncertach Jana-Rapowanie, czy w teledyskach Quebonafide. Drugie miejsce na podium Rybskie otrzymuje w uznaniu odważnych, często surowych, jednak zawsze oryginalnych kompozycji.

1. LOLA HAZE

Lola Haze. Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii VJ/VJKa Roku

Zwyciężczynią tegorocznego plebiscytu Munoludy 2021 w kategorii VJ/VJka Roku jest Lola Haze. Artystka związana z poznańską Tamą od lat wyznacza nowe szlaki w świecie VJ. Tworzone przez Lolę mikrokosmosy mogliście już widzieć m.in. na Audioriver czy FEST Festiwal.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →