Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii VJ/VJka Roku Polska 2021

Fot. Materiały prasowe
News

Munoludy 2021 dobiegły końca. Tegoroczny plebiscyt pod wieloma względami różnił się od poprzednich. Jedną z nowości jest kategoria VJ/VJka Roku Polska. Sprawdź, kto zwyciężył w nowej kategorii!

Munoludy 2021. Co nowego w plebiscycie?

Najważniejszy plebiscyt poświęcony muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej w Polsce dobiegł końca. Nie odbyło się jednak bez zaskoczeń i nowości. Jak wyjaśnialiśmy w artykule otwierającym drugi etap głosowania, tegoroczny konkurs prezentuje nowe techniki uwierzytelniania za pośrednictwem Facebooka, jak również autorski system głosowania.

Munoludy to plebiscyt, w którym uważnie analizujemy ubiegłoroczne dokonania, ale i przemiany na polskiej scenie elektroniki. Zaprezentowana w tym roku kategoria VJ/VJka Roku jest bezpośrednią reakcją na dostrzeżone zmiany. Obserwujemy stale rosnący poziom imprez w naszym kraju, których nieodzownym elementem jest również oprawa wizualna. Choć często niedoceniani, odpowiedzialni za nią artyści i artystki często w równym stopniu odpowiadają za doświadczenia uczestników imprez, co ich headlinerzy. Chcąc docenić ich niepodważalny wkład w kształtowanie polskiej sceny imprezowej, w tym roku uwzględniliśmy również ich dokonania w naszym plebiscycie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii VJ/VJKa Roku

Munoludy 2021. Sprawdź, kto wygrał w kategorii VJ/VJka Roku Polska

Po przeliczeniu wszystkich głosów ogłaszamy wyniki! Sprawdź, kto wygrał w debiutującej w tym roku kategorii VJ/VJka Roku Polska:

10. DERUBA

9. MROGL

8. EYE

7. TVING STAGE DESIGN

6. FKS

5. .WJU

4. EMIKO

3. MARTINOVNA

Martinovna, Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii VJ/VJKa Roku

Martinovna od dawna ma swoje miejsce w ścisłej czołówce branży. Jej niepodważalna oprawa wizualna zyskała uznanie nie tylko na rodzimej ziemi, ale sukcesywnie podbija również zagraniczne lokale. Głosujący na Martinovną w plebiscycie Munoludy 2021 docenili szczerość i kreatywność jej kompozycji, jak również niepodważalny styl wizualizacji.

2. RYBSKIE

Rybskie, Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii VJ/VJKa Roku

Rybskie od lat blisko współpracuje z największymi graczami polskiej sceny muzycznej. Jego niepodrabialne wizualizacje mogliście widzieć nie tylko w trójmiejskich klubach, ale i na koncertach Jana-Rapowanie, czy w teledyskach Quebonafide. Drugie miejsce na podium Rybskie otrzymuje w uznaniu odważnych, często surowych, jednak zawsze oryginalnych kompozycji.

1. LOLA HAZE

Lola Haze. Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii VJ/VJKa Roku

Zwyciężczynią tegorocznego plebiscytu Munoludy 2021 w kategorii VJ/VJka Roku jest Lola Haze. Artystka związana z poznańską Tamą od lat wyznacza nowe szlaki w świecie VJ. Tworzone przez Lolę mikrokosmosy mogliście już widzieć m.in. na Audioriver czy FEST Festiwal.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →