Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Wytwórnia Roku Polska 2021

fot. materiały prasowe
News
Munoludy, Munoludy 2021

Koniec z czekaniem. Munoludy 2021 poznały swoich laureatów. Na początek ujawniamy zwycięzcę kategorii Wytwórnia Roku Polska 2021.

Munoludy 2021. To już jest koniec

Najważniejszy plebiscyt poświęcony muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej w Polsce dobiegł końca. Jak zdążyliśmy wyjaśnić w artykule otwierającym drugi etap głosowania, przebieg tegorocznych Munoludów został wzbogacony o nowe rozwiązania. Dla komfortu wszystkich po raz pierwszy w historii wprowadziliśmy uwierzytelnianie przez Facebooka oraz nowy, całkowicie autorski system głosowania.

Bez zmian (nie licząc dodanej nowej – VJ/VJ-ka roku) pozostały kategorie, wśród których drugi rok z rzędu znalazło się miejsce dla tej poświęconej polskim wytwórniom. Jedna z najmłodszych kategorii od pierwszych ogłoszonych nominacji zapowiadała się bardzo interesująco. Głównie z powodu braku obecności Luzztro Records, której tym razem zabrakło nawet w czołowej dziesiątce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021. Poznaliśmy pierwszych zwycięzców. Na pierwszy ogień idzie Wywtórnia Roku

Munoludy 2021. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Wytwórnia Roku Polska 2021

Po przeliczeniu wszystkich głosów oficjalnie komunikujemy — mamy to! Wyniki Munoludów 2021 w kategorii Wytwórnia Roku Polska 2021 wjeżdżają na salony. Oto i one:

10. INTERNATIONAL DAY OFF

9. KOOKY MUSIC

8. DOM TROJGA

7. STRIKT

6. VIDNO AIRLINES RECORDS

5. POTOP

4. DUNGEON BEATS

3. PETS RECORDINGS

Munoludy 2021. Poznaliśmy pierwszych zwycięzców. Na pierwszy ogień idzie Wywtórnia Roku

Trudno zliczyć wszystkie wydawnictwa Pets Recordings od 2010, jednak zeszłoroczne już łatwiej. Głosujący na wytwórnię duetu Catz 'n Dogz docenili jej konsekwencję oraz wysoką jakość wydawnictw. Gratulujemy trzeciego miejsca!

2. UNDER THE VIBE

Munoludy 2021. Poznaliśmy pierwszych zwycięzców. Na pierwszy ogień idzie Wywtórnia Roku

Jak widać, pierwsze wydawnictwo pod postacią labelu pozwoliło Under The Vibe zdobyć zaszczytne drugie miejsce. Uroczy groove i dancefloor bombs autorstwa K POD zwiastują jeszcze wiele znakomitych publikacji. Będziemy wypatrywać!

1. THE VERY POLISH CUT OUTS

Munoludy 2021. Poznaliśmy pierwszych zwycięzców. Na pierwszy ogień idzie Wywtórnia Roku

Awans z trzeciego miejsca pokazuje, jak prężnie rozwija się projekt The Very Polish Cut Outs. Piękne albumy od Pejzaż czy VA z rzadkimi i niewydanymi numerami oraz zapomnianą muzyką elektroniczną z Polski z lat 1982​-​1987 są dowodami wyjątkowości wytwórni na tle reszty. Brawo!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →