Munoludy 2021 za półmetkiem. Posłuchaj naszej playlisty i zagłosuj

grafika: muno.pl
News
Munoludy 2021

Kolejna odsłona Munoludów to kolejna porcja emocji, które udzielają się naszej redakcji i z pewnością wszystkim nominowanym. Aby podtrzymać ten ogień i zarazić nim również Was, przygotowaliśmy specjalną playlistę dedykowaną konkursowi. Zapraszamy do odsłuchu!

Munoludy – posłuchaj i zagłosuj!

W tegorocznej edycji Munoludów znajdziecie wiele nowości. Wzięliśmy sobie do serca wszystkie Wasze uwagi i komentarze, dlatego też wprowadziliśmy autorski, dedykowany plebiscytowi system głosowania. Dzięki niemu ograniczyliśmy do minimum ryzyko nieuczciwych działań. Głosowanie opiera się na zasadzie „jeden uczestnik – jeden głos”, która jest w sposób szczegółowy przez nas monitorowana. W tym roku zadebiutowała w konkursie również kategoria VJ, VJ-KA ROKU oraz wprowadzona została NAGRODA JURY.

Jednak w samym centrum zainteresowania powinni być, oczywiście, nominowani i nominowane do wszystkich munoludowych kategorii, których w tym roku jest aż 17. Swoich faworytów wskazało ponad 400 przedstawicieli i przedstawicielek rodzimej branży muzycznej, w tym sceny elektronicznej i kultury klubowo-festiwalowej. Ostatecznych zwycięzców wskażecie tylko i wyłącznie Wy. Przypominamy, że głosowanie potrwa do 14 czerwca, tak że powoli zbliżamy się do mety. Aby dodatkowo zachęcić Was do oddania głosu, przygotowaliśmy specjalną playlistę zawierającą artystów nominowanych w kategoriach PRODUCENT/PRODUCENTKA ROKU POLSKA, ARTYSTA/ARTYSTKA/ZESPÓŁ ROKU POLSKA i UTWÓR ROKU POLSKA. Możecie ją sprawdzić poniżej, to ponad 5 godzin najlepszej polskiej elektroniki.    

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021. Nie zwlekaj – oddaj głos na swojego faworyta!

Odwiecznie zadawane przez Was pytanie – jak głosować – nie mogło pozostać bez odpowiedzi. Przeszedłeś_łaś proces uwierzytelnienia? Dobrze się składa. Od tego momentu będziesz miał_a możliwość wskazania trzech pozycji spośród nominacji. Możesz wskazać tyle, ile chcesz, lub nie wskazać żadnej i przejść do kolejnej kategorii. Pierwszy wybór – 3 punkty, drugi – 2, ostatni – 1. Proste? No raczej, że tak.

Zagłosuj w plebiscycie Munoludy 2021!

Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Głosowanie potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce.


Jesteś nominowany_a? Gratulacje!

Pobierz specjalną nakładkę na swoje zdjęcie, dodaj je w mediach społecznościowych z hashtagiem #munoludy2021 i zachęcaj do głosowania, umieszczając link do formularza. Powodzenia!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →