Munoludy 2021 – Wytwórnia Roku Polska 2021 – oto nominacje!

Fot. Materiały prasowe
News
Munoludy, Munoludy 2021

Oto ona – dziesiątka wybranych nominacji w kategorii Wytwórnia Roku Polska 2021. Sprawdź, na kogo możesz oddać swój głos w plebiscycie Munoludy.

Promotorzy, właściciele klubów czy sami artyści mają realny wpływ na codzienny wygląd rodzimego podwórka sceny elektronicznej. To oni tworzą klubowo-festiwalowe line-upy, decydują o poziomie odwiedzanych przez nas imprez. Blisko 450 osób z dedykowanej Munoludom grupie od końcówki kwietnia oddawało swoje głosy w celu wybrania najbardziej zasłużonych za ubiegły rok artystów, klubów, projektów czy inicjatyw w aż siedemnastu kategoriach.

Kategoria Wytwórnia Roku, bez podziału na kategorie gatunkowe, skupia na sobie uwagę wielu przedstawicieli branży. Mamy w niej do czynienia zarówno ze starymi markami oraz takimi, które dopiero zaczynają swoją drogą na wydawniczy szczyt. Jedna z najmłodszych kategorii, która swój debiut miała w ubiegłorocznym, mocno hybrydowym plebiscycie, zapowiada się bardzo interesująco. Głownie dlatego, ponieważ poprzedni zwycięzca, Luzztro Records, tym razem zabrakło nawet w czołowej dziesiątce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 2021. Nominacje w kategorii Wytwórnia Roku Polska 2021

O obecności danej wytwórni nie rzadko decydował zaledwie punkt. Zliczenie wszystkich wymagało pełnego skupienia i skrupulatnego podejścia do tematu. Łatwo nie było, ale się udało. Przed Wami nominowani w kategorii Wytwórnia Roku Polska 2021.

Wytwórnia Roku Polska 2021

DOM TROJGA
DUNGEON BEATS
INTERNATIONAL DAY OFF
KOOKY MUSIC
PETS RECORDINGS
POTOP
STRIKT
THE VERY POLISH CUT OUTS
UNDER THE VIBE
VIDNO AIRLINES RECORDS

Nominacje zostały podane w kolejności alfabetycznej

Sprawdź także: Nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021

Munoludy, Munoludy 2021
Munoludy 2021

Munoludy 2021. Nie zwlekaj – zagłosuj!

Odwiecznie zadawane przez Was pytanie – „jak głosować?” – nie mogło pozostać bez odpowiedzi. Przeszedłeś/przeszłaś proces uwierzytelnienia? Dobrze się składa. Od tego momentu będziesz miał_a możliwość wskazania trzech pozycji spośród nominacji. Możesz wskazać tyle, ile chcesz, lub nie wskazać żadnej i przejść do kolejnej kategorii. Pierwszy wybór – 3 punkty, drugi – 2, ostatni – 1. Proste? No raczej, że tak.

Zagłosuj w plebiscycie Munoludy 2021

Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Głosowanie rozpoczyna się dziś, 1 czerwca, i potrwa do 14 czerwca, do godziny 23:59. O dacie i formie ogłoszenia wyników poinformujemy Was wkrótce.

Sprawdź nominacje w pozostałych kategoriach Munoludy 2021


Jesteś nominowany / nominowana? Gratulacje!

Pobierz specjalną nakładkę na swoje zdjęcie, dodaj je w mediach społecznościowych z hashtagiem #munoludy2021 i zachęcaj do głosowania dodając link do formularza! Powodzenia!

Link do nakładekPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →