Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2021

muno.pl
News
ML 2021 ONLINE

Najwyższa pora przedstawić wyniki plebiscytu Munoludy 2021. Nagrody wędrują do najlepszych i najaktywniejszych przedstawicieli polskiej sceny muzyki elektronicznej. Sprawdź, kto zwyciężył w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2021.

Ubiegły rok nie należał do najłatwiejszych nie tylko dla organizatorów i artystów tworzących muzykę elektroniczną w naszym kraju. Przyszło nam się zmierzyć z covidową rzeczywistością, której restrykcje mocno uderzyły w kondycję gospodarki na każdej płaszczyźnie. Trzeba było szybko się odnaleźć – niektórym udało się to dzięki Internetowi i erze streamingów. Wiele inicjatyw swoje działania przeniosło właśnie tam, dając nam przy tym wiele radości, generując przy okazji rewelacyjną muzykę. Tegoroczny plebiscyt Munoludy 2021 nie mógł ich pominąć.

Munoludy 2021. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2021

Głosy policzone, pora wyłożyć karty na stół. Kto zorganizował najlepsze wydarzenie online w Polsce w zeszłym roku? Oto wyniki!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

10. PRO-ABO CYBER RAVE – VIRTUAL REVOLUTION

9. VERZERRUNG: MELANIA. / ZARIUSH HÖR BERLIN

8. DLACZEGO KOCHAMY BERLIN? O KULTURZE OTWARTOŚCI I TOLERANCJI. PANEL DYSKUSYJNY ONLINE

7. TECHNO DLA SZYMERA

6. SNOWFEST ON AIR

5. RADIO KWARANTANNA

4. WEISS VIDEO ORCHESTRA / FILHARMONIA W SZCZECINIE – WIDEOREALIZACJA CZTERECH AKTÓW KONCERTOWYCH

3. BOILER ROOM KATOWICE: HARD DANCE X P23

Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2021

Pierwszy z Boilerów na podium. Katowicki klub P23 gościł w swoich progach osławioną ekipę od klubowych streamingów na całym świecie. Jak sama nazwa wskazuje, jeńców nie brali, goszcząc zarówno hard elitę ze świata, jak i mistrzów kochających podkręcone tempo z lokalnej sceny. Swoje sety zaprezentowali Tommy Holohan, Introversion, Melania., Penera i biøs.

2. BLUE OYSTER

Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2021

Nie ma osoby w Polsce interesującej się muzyką elektroniczną, która nie kojarzyłaby inicjatywy spod rąk warszawskiego klubu Luzztra. Berlin ma swój HÖR, Amsterdam Red Light Radio, my mieliśmy Blue Oyster. Transmisje w przeszklonym okienku w samym centrum stolicy obserwowało całe polskie środowisko klubowe. Przewinęły się w tym miejscu setki DJ-ów z naszego podwórka – zarówno tych najbardziej zasłużonych, jak i młodych twarzy, które mogły przedostać się do szerszej świadomości odbiorców.

1. BOILER ROOM INSTYTUT

Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Wydarzenie Online Roku Polska 2021

Boiler Room, który dosłownie rozbił bank na świecie. Na Instytutowej edycji najsłynniejszego klubowego streamingu wystąpiły gwiazdy światowego formatu wspierane przez polskich artystów. Swoje sety zaprezentowali Vladimir Dybushkin, Hector Oaks, D.Dan, Under Black Helmet, An On Bast, Manoid i Monster. Grubo, prawda? O tym, jak bardzo udane było to wydarzenie online, niech świadczy łączna ilość wyświetleń wszystkich występów – sporo ponad milion. Gratulujemy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →