Munoludy 2021. Poznaj wyniki w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2021

muno.pl
News

Nadszedł czas na zaprezentowanie rezultatów plebiscytu Munoludy 2021. Poznajcie zwycięzców w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2021!

Munoludy 2021 – they are the champions

14 czerwca zamknęliśmy głosowanie w plebiscycie Munoludy 2021. Rekordowa liczba kategorii przyniosła setki nominowanych, z których kilkudziesięciu trafiło do drugiego etapu konkursu, w którym to Wy wybieraliście swoich faworytów. Ostateczne wyniki głosowania były więc całkowicie Waszych rękach. Dzisiaj nadszedł czas na poznanie odpowiedzi, kto zwyciężył w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2021. Gotowi? No to jedziemy!

Munoludy. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2021

W trakcie ubiegłorocznego konkursu Munoludy oddaliście w sumie blisko ćwierć miliona głosów [sic]! Najważniejszą inicjatywą, jaka miała miejsce w roku 2020, była Techno Blokada. Podium zamykały kolejno: 30 Lat Polskiej Sceny Techno i Wisłoujście 2020. Do kogo w tym roku trafi statuetka Munoludów?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

10. SZLAG

9. BONHEUR

8. DRUMFORMATOR

7. ORAMICS

6. TECH-ROOM 29

5. MUNOCAST

4. SPLOT

3. ZAJEZDNIA

Munoludy 2021 – Inicjatywa Roku Polska. Poznaj laureatów

Nasze TOP 3 zamyka ZAJEZDNIA, czyli cykl znakomitych i cenionych przez Was imprez w stylu oldschool/techno/trance/ hardcore/postrave, stworzonych przez trzech DJ-ów: Pana DżejDżeja, Ravetoszyna i Wix Colline.

2. TECHENKO

Munoludy 2021 – Inicjatywa Roku Polska. Poznaj laureatów

Techno, techenko, techeneczko. Srebrny medal w naszym plebiscycie ląduje w rękach zasłużonego ogólnopolskiego kolektywu, który systematycznie organizuje imprezy w największych polskich miastach i najlepszych polskich klubach. Widać, że Wam się na nich podoba, ponieważ oddaliście na TECHENKO duuuużo głosów.

1. INSTYTUT DŹWIĘKU

Munoludy 2021 – Inicjatywa Roku Polska. Poznaj laureatów

Jak dobrze, że pieczy nad tą wyjątkową szkoły produkcji muzyki nie ma minister Czarnek… w innym przypadku 1. miejsca w kategorii Inicjatywa Roku Polska 2021 w plebiscycie Munoludy nie byłoby z pewnością tak łatwo wywalczyć. Gratulujemy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →