Długi weekend w poznańskim klubie Tama

fot. Kamp! / Facebook
Eventpromo
tama kamp!

Nadchodzi długi weekend! Poznański klub Tama przygotował dla Was na ten czas mnóstwo atrakcji – najbliższe dni będą należeć do wyjątkowych polskich artystów.

Na start Rysy w doborowym towarzystwie

Popularny polski duet elektroniczny Rysy wraca na scenę z nowym materiałem! Po czerwcowej premierze EP-ki Zona kilka dni temu wypuścił nowy numer – Herz. Podczas występu nie zabraknie również znanych kawałków. Support zapewni legenda polskiej sceny klubowej Angelo Mike oraz laureaci tegorocznego plebiscytu Munoludy w kategorii Odkrycie Roku Polska 2021Korea.

Wejściówki na to wydarzenie są do nabycia na stronie Biletomat.pl w cenie 40 zł.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

RYSY – Herz (video by melt.ai)

Wyjątkowy jubileusz KAMP!

Sobotni wieczór zainauguruje wyjątkowy koncert zespołu Kamp! Kilka dni temu wspominaliśmy Wam o wyjątkowym tournée, KAMP! X, z okazji dziesięciolecia spektakularnego debiutanckiego albumu. Podczas koncertu w Tamie będziemy mogli usłyszeć nieśmiertelne hity z pierwszej płyty, takie jak Cairo, Heats, czy Distance of the modern hearts, a także zupełnie nowe, bardziej taneczne i klubowe wcielenie zespołu, które zapowiadać będzie jego przyszłoroczne wydawnictwo.

Bilety na jubileuszowy koncert KAMP! w poznańskiej Tamie są dostępne na Biletomat.pl. Do końca piątku 11 listopada lub do wyczerpania zapasów II Pula jest do kupienia w cenie 79 zł.

KAMP! – MELT

Cykl Spiritual po raz pierwszy w Tamie

A zaraz po koncercie Kamp! afrykańskie klubowe rytmy do rana! Spiritual Series powstał cztery lata temu, by promować afrykańskie brzmienie klubowe jak Afro House oraz Afro Tech z „progresywnym pazurem”. W poznańskiej Tamie ten wyjątkowy cykl zagości po raz pierwszy – jeśli jesteś spragniony letnich, dusznych brzmień, jest to doskonała okazja. Wystąpią: Armina, Tommy Gustav, Kemot oraz Headspacetax.

Bilety na wydarzenie są dostępne w cenie 20 zł dla gości, którzy do północy wpiszą się na facebookową listę wydarzenia. Po północy wejściówka za 30 zł.

ARMINA – Live @ Tennis court / Topacz Castle [ Melodic Techno & Progressive house Dj mix ] 4k

Natalia Szroeder na zakończenie weekendu

A weekend w Tamie zamknie Natalia Szroeder, która do Poznania przybędzie promować swój najnowszy album Pogłos. Po pandemicznej smucie dla artystki jest to zupełnie nowy, ekscytujący etap w karierze:

Nadszedł moment przeze mnie wyczekiwany, wymarzony, upragniony. Album POGŁOS rusza w klubową trasę koncertową. Kto z Was jest tu ze mną ciut dłużej, ten wie, ile znaczy dla mnie ta trasa i jak długo na nią czekałam. Z wielką ekscytacją zapraszam Was na pogłosowy tour. Będzie album, ale nie tylko album. Bardzo liczę na Wasze towarzystwo w tym zupełnie nowym dla mnie etapie i dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Dzięki niemu wypływam na nieznane wody z radością i odwagą, której w przeszłości często mi brakowało. No. Ale będzie. Już nie mogę się doczekać! Do zobaczenia wkrótce

– powiedziała Natalia Szroeder.

I pula biletów na poznański koncert Natalii Szroeder jest dostępna w cenie 65 zł na stronie Biletomat.pl.

Natalia Szroeder – OsiedlePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →