Jak brzmi polski bass? Sprawdzamy nową kompilację CZELUŚĆ

Damian Łydek @lydek404
News
Czeluść (KOSA i Jutro) na premierze W#5

Wolumin #6 od CZELUŚĆ, czyli szósta odsłona najmocniejszej okołobasowej kompilacji polskiej sceny elektronicznej jest już dostępna!

CZELUŚĆ – polski kolektyw tworzący muzykę bitową

CZELUŚĆ (KOSA i JUTRØ) to funkcjonujący od lat kolektyw producencki specjalizujący się w tworzeniu szeroko pojętej muzyki bitowej, wytwórnia i organizator imprez w całej Polsce, którego główną ideą jest promocja polskich producentów muzycznych, głównie działających w półświatku około basowym. 

Na początku 2016 roku CZELUŚĆ stworzyli pierwszą odsłonę basowej kompilacji zrzeszającej najlepszych polskich producentów zatytułowaną W#1. Na krążku znalazły się produkcje autorstwa m.in.: Da Vosk Docta, FORXST, Sokos, Ka-Meal, PiNE, czy Lanka. Nieprzerwanie od premiery Woluminu #1 co roku KOSA i JUTRØ dostarczają nam przynajmniej jedną zupełnie nową odsłonę swojej serii.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podtrzymując wieloletnią tradycję również w roku 2021, CZELUŚĆ wraz z trzynastoma zaprzyjaźnionymi producentami stworzyli szóstą część Woluminu, która od ostatniego piątku, 12 marca, jest dostępna na wszystkich platformach streamingowych.

JUTRØ – LOYAL

Promocja W#6 rozpoczęła się pod koniec stycznia, a do dnia premiery na youtube’owym kanale CZELUŚĆ pojawiły się dwie produkcje wraz z klipami zapowiadające krążek – LOYAL JUTRØ oraz KOLOR KOSY.

CZELUŚĆ – Co znajdziemy na kompilacji Wolumin #6?

Lista gości Woluminu #6 obejmuje głównie bardzo dobrze znane i szanowane polskie nazwiska z poprzednich kompilacji: Ka-Meal, Sokos, blind.scream, PiNE, SecretiveSuicide, all your friends, On_J, Aetherboy1, dwóch czeluściowych debiutantów – BVXSEEK’a i pochodzącego z Estonii Echo Vessel’a, oraz reprezentanta USA – Brothel’a i pochodzącego z Australii Skeler’a.

Słuchaj W#6 w pełnej okazałości tutaj i koniecznie sprawdź CZELLISTĘ na Spotify, nad którą pieczę aktualnie sprawuję FORXST, autor takich produkcji jak TEEN KASIA i Madagaskar Quebonafide. CZELUŚĆ W6 jest dostępny również w wersji fizycznej na www.czelusc.pl w cenie 39,00 zł.

CZELUŚĆ – W#6

Pełna tracklista W#6:

 1. AYF x ECHO VESSEL – ANAMNESIS
 2. JUTRØ – LOYAL
 3. SKELER – RED OUT
 4. KOSA – KOLOR
 5. SOKOS – ROZPAD
 6. KA-MEAL – BLANCIK
 7. KAMSKA – 1996
 8. JUTRØ – AUTO
 9. SECRETIVESUICIDE – ANARCHIA
 10. BVXSEEK x BLIND.SCREAM – NEXUS
 11. BROTHEL. – MISSU
 12. ON_J – WHAT’S POPPIN
 13. PINE – KARA
 14. AETHERBOY1 – PULL UP
 15. CZELUŚĆ – ENERGY


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →