Początek listopada w klubie Tama

fot. CZELUŚĆ / Facebook
Eventpromo
CZELUŚĆ

Nawet gdy węgla jak na lekarstwo, poznańska Tama co weekend da Wam sporo ciepła, energii i dobrej muzyki. W najbliższym tygodniu czekają nas solidne i eklektyczne wydarzenia.

Tama – winylowa noc rezydentów w piątek

W piątek czeka na Was wyjątkowa edycja Nocy Rezydentów. Tym razem reprezentanci Tamy zaprezentują Wam sety grane tylko i wyłącznie z płyt winylowych. Wystąpią: Feelaz, Okami oraz Sintax. Wejście na imprezę jest darmowe do północy, dla tych, którzy klikną „wezmę udział” na wydarzeniu na Facebooku – pamiętajcie, by dać znać o swojej obecności do godziny 18. w dniu wydarzenia! Po upływie czasu cena wzrasta do 20 zł.

Discos Atónicos Invites – DJ Feelaz | HÖR – Aug 16 / 2022

Zobacz także: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”

Tama – Czeluść w sobotę wjeżdża na grubo

A w sobotę coś dla miłośników mocnego bassu – Czeluść. Krakowski kolektyw rozpoczyna tegoroczny sezon klubowy „najgrubszą” imprezą w Poznaniu. Tradycyjnie ekipa Jutra i Kosy przywiezie ze sobą dużo gnoju. Poza gospodarzami zagrają również: 6ynthmane, 1988, Skeler, Inducorum, a imprezę zamknie b2b Pine z HARDBASS ADIDAS. Przemysław Jankowiak, czyli 1988 znany jest jako producent wyjątkowego brzmienia Syny, ale jest też uznanym artystą solowym, który w przeszłości wydawał muzykę jako Etamski. Mroczny i kinowy dźwięk nawiązuje do dźwięków dubu i hiphopu, tworząc chłodną atmosferę nocnego spaceru po mieście. Po kapitalnym intensywnym, sezonie festiwalowym, gdzie zebrał razem utalentowanych młodych artystów w Rulecie, 1988 znowu wjedzie na grubo. Event startuje o 23. Bilety będą dostępne również na bramce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

1988 ft. TONFA, Zdechły Osa – Utkaj Mordę („RULETA” 2022)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →