Nadchodzi Festiwal Miłości Ruski Pop

Eventpromo
Festiwal Miłości Ruski Pop

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki, a wraz z nimi specjalna impreza przygotowana na tę okazję przez ekipę Ruski Pop, znaną jako Czeluść. Sprawdźcie, co będzie się działo w krakowskim Zet Pe Te.

Ruski Pop – alternatywny projekt Czeluści

Nie jednym gatunkiem muzyki człowiek żyje. Najlepszym przykładem obrazującym to porzekadło jest Czeluść, która od 2016 roku rozwija swój alternatywny projekt, jakim jest Ruski Pop. W jego skład wchodzą: DJ Wczoraj (aka JUTRØ), Maczeta (aka KOSA), Hardbass Adidas (aka PiNE), DJ Kubota (znany również jako Kubok) oraz Ordynator DBK (Marek Rusiński).

Panowie wydają składanki, grają imprezy i promują niezwykle popularną ostatnimi czasy muzykę hardbass’ową/hardstyle’ową i robią to z nie lada powodzeniem. Polska publika po prostu lubi, gdy jest szybko i mocno. Najlepszym wyrazem tego trendu jest wykwit imprez utrzymanych w takiej stylistyce. W tym roku panowie postanowili nadać projektowi większego rozmachu, dzięki własnemu festiwalowi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

HARDBASS ADIDAS – RUSKI POP MIX VOL. 4

Festiwal Miłości Ruski Pop – hardstyle’owa uczta

Festiwal odbędzie się już jutro – w Walentynki, w krakowskim klubie Zet Pe Te. Line-up to crème de la crème przedstawicieli tegoż gatunku i nie tylko, ponieważ ekipie Ruski Pop udało się zabookować nawet… Mandarynę! Obok niej zagrają: Mr. Polska, Dj Hazel, Dj Dziekan, Paris Platynov, Gopnik McBlyat, HARDBASS ADIDAS, DJ MŻAWKI LITRY + MC Bosski FIRMA, MACZETA & WCZORAJ (KOSA x JUTRØ), Impregnator, Nvtcore, DJ Kubota & Ordynator DBK. Prawda, że wygląda to imponująco?

Ruski Pop – Polski Hardbass

Festiwal Miłości Ruski Pop – informacje

Festiwal Miłości Ruski Pop odbędzie się 14 lutego w krakowskim Zet Pe Te. Wixa rozpoczyna się o 22:00. Ale będzie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →