Plug.in – poznaj skład kolejnej edycji

News

To, co Poznań ma najlepszego do zaoferowania na weekend, to nie tylko piątek i sobota. Już w niedzielę Plug.in zaprasza na kolejną imprezę swojego cyklu.

Plug.in ponownie zagości nad jeziorem Malta. W znajdującym się tam Wake Parku, wybrzmi muzyka elektroniczna czerpiąca z rozmaitych stylistyk i czasów. Za sterami imprezy staną postacie doskonale znane poznańskim klubowiczom i nie tylko. W niedzielę zagrają SIMA, NovacDJ i neeVald w specjalnym secie z płyt winylowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nikogo z tego grona nie trzeba bliżej przedstawiać. Gospodarze nadchodzącej edycji imprezy z cyklu Plug.in to gwarancja udanego popołudnia i wieczoru. Można być pewnym, że nie zabraknie świetnej muzyki. Trzymamy kciuki, by pogoda dopisała podobnie jak frekwencja samego wydarzenia.

Przypominamy, że wstęp na imprezę jest darmowy, a transmisja z niej prowadzona będzie na profilach Plug.ina oraz Muno.pl na Facebooku. Szczegóły na profilu samego wydarzenia.

Autorzy cyklu już zapowiadają kolejne edycje, które odbywać będą się w różnych miejscach na terenie Poznania. Mowa tu także o nietuzinkowych lokacjach, na co dzień niekojarzonych z clubbingiem. Szczegóły wkrótce!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →