Kolektyw Bassment z nowym cyklem w Poznaniu

fot. Ministry Of Sound
Eventpromo

Inauguracyjne wydarzenie z nowego cyklu poznańskiego kolektywu Bassment odbędzie się 21 maja na Nocnym Targu Towarzyskim. Na pierwszą imprezę zaproszony został duet DJ-ski z Wielkiej Brytanii - PAX. Sprawdź szczegóły wydarzenia!

Cykl przybliżający techniczne brzmienia

Poznański kolektyw Bassment odpala nowy cykl, w którym będzie przybliżał swoim odbiorcom bardziej techniczną muzykę klubową. Bassment to kolektyw złożony z promotorów, animatorów kultury, DJ-ów i producentów. Obecni na scenie od 2019 roku, w swoich działaniach koncentrują się na promocji szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Sami umieszczają się gdzieś między house a techno, tworząc unikalny vibe w swoich setach. Dzielili scenę z takimi artystami, jak Weikum, Korea, Boarding Pass, TocaDisco czy Barnim.

PAX
Bassment / fot. Artur AEN Nowicki

21 maja na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu Bassment zapraszają na wieczór z doskonałą oprawą muzyczną i wizualną. Oprócz zaproszonych gości pojawi się ekipa Lumen Art, których laserowy performance doceniły takie marki, jak Summer Contrast czy Fest Festival.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

PAX – rozchwytywani Brytyjczycy

Głównymi gwiazdami imprezy na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu będą PAX, duet z Wielkiej Brytanii. Aaron Taylor i Charles Robinson to duet DJ-ski i producencki, prężnie działający na międzynarodowej scenie tech-house od 2015 roku. Ich wydawnictwa mogliśmy usłyszeć w tak renomowanych labelach, jak Defected, Data Transmission oraz Realm. W swojej karierze zdążyli zagrać w ikonicznych brytyjskich miejscówkach, m.in. w Printworks czy Warehouse Project.

PAX @ Grimsthorpe Castle

Wspólne imprezy z Martinez Brothers, Hot Since 82 i Marco Carola czynią z nich jeden z najciekawszych duetów klubowych w Wielkiej Brytanii. Muzykę PAX docenił londyński gigant radiowy – usłyszymy ich regularnie w tamtejszym BBC Radio One. Niezmiennie odciskają swoje piętno na brytyjskiej scenie, czego dowodem jest 12 milionów odtworzeń zebranych pod singlem Alive w kolaboracji z Gorgon City.

Pomysł na booking PAX zrodził się pod koniec 2021 roku. Inspirowali oni naszą twórczość od samego początku istnienia kolektywu. Aaron i Charles wprowadzają duże zamieszanie swoimi nowymi utworami, tym samym skradając serca wielu weteranom sceny, jak i nam. Zamysł cyklu jest prosty – chcemy pokazać techniczną stronę muzyki elektronicznej w dobrym wydaniu. Kluczem do zrozumienia tego będzie nie odkrywanie nowych rzeczywistości i wpadanie w trance, a nieograniczające poczucie wolności i zabawa bez konwenansów. Chcemy nawiązać vibem do angielskiej sceny i klubów takich jak Printworks w Londynie. Stąd pomysł na ściągnięcie chłopaków z Lumen Art, którzy świecą laserami na większości naszych imprez. Są w tym naprawdę wyjątkowi. Mamy jeszcze w zanadrzu kilka nazwisk do ogłoszenia. Będą to głośni artyści z brytyjskiej sceny, ale na ten moment nie chcemy zdradzać zbyt wielu szczegółów.

– kolektyw Bassment


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →