Defected przejmuje sezon na Ibizie

fot. facebook.com/rogersanchezfanpage / Unsplash
News Zapowiedzi
Roger Sanchez - Ibiza

Defected ogłosiło składy na nadchodzący sezon na Ibizie. Wyspa przygotowuje się do pierwszego sezonu po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Sprawdźcie szczegóły!

Defected – wszystkie ręce na Ibizę

Czołowa brytyjska wytwórnia muzyki house będzie gościć wydarzenia w dwóch kultowych klubach na Ibizie. Defected Ibiza 2022 przejmie klub Eden w każdy piątek, a seria Glitterbox powróci do Hï Ibiza.

Defected Ibiza 2019: Behind The Scenes

Wśród nazwisk udających się do Edenu między 29 kwietnia a 30 września są: Floorplan, Danny Howard, Eats Everything, Heidi, Monki, Sam Divine, Sandy Rivera, Riva Starr, Roger Sanchez, Low Steppa, Todd Terry, LP Giobbi, Harry Romero, Sef Kombo i Kitty Amor. Bilety na wydarzenia będą kosztować 26 euro. Oprócz sesji wieczornych w Café Mambo będą organizowane darmowe bifory.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nieobecność sprawia, że ​​bit staje się silniejszy. Przez ponad trzy dekady Ibiza była liderem i centrum kalendarza muzyki tanecznej, a wymuszona dwusezonowa przerwa sprawiła, że ​​wszyscy doceniliśmy integralność wyspy ze społecznością muzyki tanecznej. Jesteśmy zdumieni faktem, że wracamy do Edenu.

– powiedział Simon Dunmore, założyciel Defected

Zobacz także: Grammy 2022: nagroda za najlepszy album taneczny/elektroniczny dla Black Coffee

Z kolei seria Glitterbox powróci do swojego domu w Hï Ibiza na co najmniej 22 wydarzenia w tym sezonie. W niedzielne wieczory, od 8 maja do 2 października, wystąpi mnóstwo talentów sceny house i disco związanych z Defected. Na ten moment potwierdzeni artyści to: Jayda G, Dimitri From Paris, DJ Paulette, Ash Lauryn, Kenny Dope, Nightmares On Wax, Seamus Haji, Smokin’ Jo, Honey Dijon i Louie Vega. Imprezy uświetni również nowe wnętrze, a o wizualizacje zadba Haris Nukem.

The Glitterbox Radio Show 262 Presented by Melvo BaptistePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →