Defected przejmuje sezon na Ibizie

fot. facebook.com/rogersanchezfanpage / Unsplash
News Zapowiedzi
Roger Sanchez - Ibiza

Defected ogłosiło składy na nadchodzący sezon na Ibizie. Wyspa przygotowuje się do pierwszego sezonu po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Sprawdźcie szczegóły!

Defected – wszystkie ręce na Ibizę

Czołowa brytyjska wytwórnia muzyki house będzie gościć wydarzenia w dwóch kultowych klubach na Ibizie. Defected Ibiza 2022 przejmie klub Eden w każdy piątek, a seria Glitterbox powróci do Hï Ibiza.

Defected Ibiza 2019: Behind The Scenes

Wśród nazwisk udających się do Edenu między 29 kwietnia a 30 września są: Floorplan, Danny Howard, Eats Everything, Heidi, Monki, Sam Divine, Sandy Rivera, Riva Starr, Roger Sanchez, Low Steppa, Todd Terry, LP Giobbi, Harry Romero, Sef Kombo i Kitty Amor. Bilety na wydarzenia będą kosztować 26 euro. Oprócz sesji wieczornych w Café Mambo będą organizowane darmowe bifory.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nieobecność sprawia, że ​​bit staje się silniejszy. Przez ponad trzy dekady Ibiza była liderem i centrum kalendarza muzyki tanecznej, a wymuszona dwusezonowa przerwa sprawiła, że ​​wszyscy doceniliśmy integralność wyspy ze społecznością muzyki tanecznej. Jesteśmy zdumieni faktem, że wracamy do Edenu.

– powiedział Simon Dunmore, założyciel Defected

Zobacz także: Grammy 2022: nagroda za najlepszy album taneczny/elektroniczny dla Black Coffee

Z kolei seria Glitterbox powróci do swojego domu w Hï Ibiza na co najmniej 22 wydarzenia w tym sezonie. W niedzielne wieczory, od 8 maja do 2 października, wystąpi mnóstwo talentów sceny house i disco związanych z Defected. Na ten moment potwierdzeni artyści to: Jayda G, Dimitri From Paris, DJ Paulette, Ash Lauryn, Kenny Dope, Nightmares On Wax, Seamus Haji, Smokin’ Jo, Honey Dijon i Louie Vega. Imprezy uświetni również nowe wnętrze, a o wizualizacje zadba Haris Nukem.

The Glitterbox Radio Show 262 Presented by Melvo Baptiste

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →