Weekendy na Nocnym Targu Towarzyskim: nie ma to jak impreza co tydzień

Eventpromo
Nocny Targ Towarzyski harmonogram

Nocny Targ Towarzyski w tym roku wystartował nieco później, lecz nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Imprezy kręcą się na Kolejowej równie raźno, jak w zeszłe lato, a to przecież dopiero początek sezonu. Najbliższy event upłynie pod elektronicznym dyktandem duetu Camo & Krooked, następnie stery przejmie Michael Mayer, a czerwiec zamknie Hercules And Love Affair. Wpadajcie na Nocny!

Nocny Targ Towarzyski zawsze jest opcją

Kiedy tylko robi się ciut cieplej, a Ty wpadasz z wizytą do Poznania i lokals mówi ci, że zna fajne miejsce, gdzie można spędzić wieczór, najbardziej prawdopodobne są dwie opcje. Pierwszą jest – standardowo, Warta, czyli rzeka, piwko i grille z Żabki – natomiast drugą, jest właśnie Nocny Targ Towarzyski. Miejscówka bardziej kultowa od samej Kultowej, no i zdecydowanie ciekawsza, o estetyce nie wspominając. Tak więc na Nocnym napijecie się piwka i budżetowego i takiego dla kraftowych świrów, skosztujecie eleganckich drinków z parasolką, zjecie jedzonko z szerokiej oferty gastronomicznej, no i przede wszystkim, zabawicie się, jak to w weekend bywa. A później to wszystko zapostujecie na Instagramie – sprawdź, co będzie działo się na Kolejowej w najbliższe weekendy.

Przeczytaj: Tama odpala sezon – ekskluzywne ogłoszenia wyłącznie na Muno.pl

Nocny Targ Towarzyski harmonogram

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Camo & Krooked na Nocnym Targu Towarzyskim

Jeśli marzy Wam się solidna dawka drum&bassowej energii, to trafiliście doskonale. Camo & Krooked, przedstawiciele wiedeńskiej sceny już jutro, w piątek 11 czerwca zagrają swojego seta na Nocnym Targu Towarzyskim. Ich ostatnie wydanie No Tomorrow pięknie rozchodzi się po streamingach, a transmisja ich DJ-seta z turbiny wiatrowej w Alpach bije rekordy popularności. Przed utalentowanym duetem zagrają BUA, Buhhaj, GINEE, Pogan i Sick. Bawić się będziemy do wschodu słońca!

Nocny Targ Towarzyski harmonogram Cao & Krooked

TAX
30PLN do 24:00 (płatne na bramce)
40PLN po 24:00 (płatne na bramce)

Camo & Krooked (DJ Set), Live From A Wind Turbine – UKF On Air

Michael Mayer na Nocnym Targu Towarzyskim

W kolejną sobotę, Nocny Targ Towarzyski odwiedzi Michael Mayer, jeden z najbardziej cenionych DJ-ów na świecie. Zasłynął z autorskich produkcji oraz remiksów takich gwiazd, jak Pet Shop Boys, Depeche Mode, czy Foals. Artysta zagra swój wyjątkowy set już 19 czerwca i możecie być pewni, że podczas tego występu, usłyszymy tracki z jego najnowszego, znakomitego wydawnictwa zatytułowanego Higher. Oprócz Mayera, wystąpią także: Away with the fairies, Adam Passon oraz Longer. Wpadajcie koniecznie!

Nocny Targ Towarzyski harmonogram Michael Mayer

Hercules And Love Affair na Nocnym Targu Towarzyskim

Ostatnia sobota czerwca będzie należeć do Hercules And Love Affair. Co powiecie na imprezę utrzymaną w klimacie neo disko, new romantic elektro, indie rocka, lat siedemdziesiątych i densowych brzmień? To będzie prawdopodobnie jeden z bardziej soczystych, energetycznych występów na NTT. Wpadajcie, słuchajcie, tańczcie.

Bilety – informacje już wkrótce

Nocny Targ Towarzyski harmonogram Hercules and Love Affair

Michael Mayer – 19 czerwca – Poznań – bilety

Artysta wystąpi w Poznaniu już 19 czerwca na Nocnym Targu Towarzyskim. Wejściówki na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl.



Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →