Pet Shop Boys z nietypowym, 10-minutowym singlem

Fot. Materiały promocyjne
News
Pet Shop Boys powróci na wiosnę

Brytyjski zespół elektro-popowy Pet Shop Boys opublikował w formacie cyfrowym orkiestrowy kawałek Cricket Wife.

Pet Shop Boys  nie dają o sobie zapomnieć

Kompozycji towarzyszy na singlu utwór West End Grils, czyli słynny hit duetu Neil’a Tennanta i Chrisa Lowe’a z lat 80. Teraz jednak zaprezentowany on został w uwspółcześnionej „lockdownowej” aranżacji. Utwory początkowo wydane zostały na początku maja jako część książkowej publikacji Brytyjczyków pt. Annually 2021, o czym pisaliśmy tutaj.

Na portale streamingowe trafiła również ubiegłoroczna EP-ka Pet Shop Boys pt. My Beautiful Laundrette. Znajdziemy na niej siedem utworów stworzonych na potrzeby scenicznej wersji filmu Stephena Frearsa o takim samym tytule (w Polsce znanego jako Moja piękna pralnia).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pet Shop Boys – Cricket Wife 

Pet Shop Boys  – światowa trasa koncertowa w 2022 roku

W przyszłym roku zespół rusza w trasę koncertową Dreamworld: The Greatest Hits Live Pierwszy koncert odbędzie się 20 maja 2022 roku w Manchesterze, ostatni – 15 lipca w Sztokholmie. Pet Shop Boys na trasie towarzyszyć będzie kultowa grupa rockowo-elektroniczna New Order.

Ostatnia płyta Pet Shop Boys, Hotspot, ukazała się na początku 2020 roku.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →