Juniore

Juniore
Deep house Electronic House Minimal Tech House Techno
Rok urodzenia:
1983
Kraj:
Polska
Miasto:
Poznań

Alex Kubaczewski związany jest ze sceną klubową początku drugiego millenium. Redaktor naczelny Muno.pl, rezydent SQ klub, autor popularnej audycji BE 4 w Czwórce.

Pierwsze dj’skie kroki stawiał w kultowym nieistniejącym już poznańskim klubie Bolanda. Rok później w organizowanym przez klub Eskulap dj’skim konkursie FRESH DJ’S, zajął 1 miejsce. Jego niebanalne podejście do prezentowanej muzyki docenili włodarze klubu, proponując mu rezydenturę w tworzącym się wówczas klubie SQ.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Występował w najważniejszych polskich klubach supportując takie gwiazdy jak CARL CRAIG, NICOLAS JAAR, DIXON, SEBO K, GUS GUS DJ’S, JORIS VOORN, SOLOMUN, SKYLARK, AUDIOFLY, PAN POT, TIMEWRITER i wielu innych. Był również częstym gościem podczas kultowego cyklu klubowego IMPORT! W Poznaniu stworzył doskonale przyjęty cykl imprezowy 'HEDONIKA’, podczas którego zagrała czołówka polskiej sceny ambitnej elektroniki.

Występował za granicą w brytyjskim klubie The Ocean Rooms w Brighton, w Londynie, na międzynarodowym Festiwalu na Ukrainie – DrIFe, w kultowym berlińskim klubie TRESOR oraz w Meksyku. Przy współpracy z multiinstrumentalistą Sabio (vocal, bębny, perkusja, syntezatory…) stworzył żywiołowo przyjmowany duet występując dla licznej i różnorodnej publiczności. Alex to również twórca popularnej audycji radiowej 'BE 4′ w Czwórce Polskim Radiu, a wcześniej przez 3 lata współprowadzący program 'La Sunda’ w radiu Planeta Poznań. Gościnne sety grywał w wielu stacjach m.in.: brytyjskim House.FM, amerykańskich Frisky i Proton Radio oraz w polskich rozgłośniach takich jak: RMI FM, RADIOSTACJA czy POLSKIE RADIO. Dla serwisu muno.pl organizował wywiady z takimi postaciami sceny klubowej jak Plastikman, Paul Kalkbrenner, Trentemoller, Laurent Garnier, John Digweed, Nic Fanciulli, Ben Watt, Robert Babicz, James Zabiela i wielu innych.

DJ Chart | Juniore | 11.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Graze Ripley New Kanada
2 Mia Twin, Kasp Money Back We Are Your Music Mate
3 La Fleur Kattflickan Power Plant
4 Fred Hush Carrrousel (Animal Trainer) Sonar Kollektiv
5 Midas 104 Fokus Einmusika
6 AME Den Ratta (feat. Vulcano) Innervisions
7 Recondite Abscondence Ghostly International
8 Piemont Okinawa (Gabriel Ananda Remix) The Factoria
9 Crowdpleaser Right Beside You Xtra Tamed Musiq
10 Synkro In My Arms Apollo Records
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →