Zapraszamy na MunoNoc! Nadchodzi kolejny Abordaż w Bałtyku

News
Abordaż

Redaktorzy Muno.pl przejmą stery nad najwyżej położonym parkietem w mieście. Zapraszamy Was na kolejną odsłonę cyklu Abordaż, tym razem z udziałem naszym i dobrych znajomych.

Reklama

MUS na lato przedstawia Abordaż

Abordaż to nowy cykl imprez z muzyką elektroniczną, który latem odbywa się w znajdującym się na 15. piętrze Bałtyku kluborestauracji MUS Bar & View. Widok na rozpościerającą z ogromnych okien MUSu panoramę Poznania zapiera dech w piersiach. Za sprawą cyklu Abordaż, sam lokal zmienił swoje oblicze – wystrój zdominowały akcenty marynistyczne. Dzięki temu można poczuć klimat imprez w najlepszych kurortach Europy.

Abordaż

Abordaż

Abordaż pres. MunoNoc – kto zagra?

Podczas nadchodzącej edycji cyklu Abordaż didżejskie stery przejmie zespół redaktorski Muno.pl w towarzystwie przyjaciół. W sobotę, 17 sierpnia, na szerokie wody najlepszej muzyki klubowej w MUS Bar & View zabiorą Was:

Conradq & Juniore / Kemot / Hubert Grupa / Discobart

Abordaż pres. MunoNoc

Abordaż pres. MunoNoc

Abordaż pres. MunoNoc – bilety

Przed uczestnikami MunoNocy długi rejs pełen przygód. Najwytrwalsi goście będą mieć niesamowitą okazję obejrzenia wschodu słońca z najwyższego tarasu widokowego w Poznaniu, gdzie odbędzie się finał imprezy. Takie rzeczy tylko w MUS Bar & View na 15. piętrze Bałtyku. Początek imprezy o 22:30. Bilety do nabycia na Biletomat.pl. Uwaga, organizatorzy imprezy przypominają o obowiązującej selekcji.

Polub muno.pl na Facebooku:

Abordaż pres. MunoNoc

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.