Znamy supporty jesiennych koncertów GusGus!

Wydarzenie

Znamy już support polskiej trasy GusGus w październiku! Zagra wielka nadzieja polskiej sceny elektronicznej oraz DJ'e, którzy w tym roku pojawili się w line up'ach festiwali Open'er i Audioriver. Sprawdź!

Przypomnijmy, że GusGus zagrają 2 października w Warszawie, dzień później w Poznaniu, następnie zaś 5.10 w Katowicach i 6.10 we Wrocławiu. Bilety na te wydarzenia rozchodzą się w ekspresowym tempie. Wejściówki można jeszcze zamawiać za pośrednictwem bileterii Biletomat.pl
Na swoje jesienne koncerty GusGus zaprosili odkrycie polskiej sceny ostatnich miesięcy, niezwykle uzdolnioną MIN t. Martyna zagra przed Islandczykami na wszystkich czterech polskich koncertach.
Conradq & Juniore
Weekendowe daty w Warszawie i Poznaniu będą jednak okazją do dłuższej zabawy – po koncercie GusGus taneczny nastrój podtrzymają Conradq oraz Juniore, pomysłodawcy imprezowego cyklu Welcome, znani też z festiwali Open’er, Audioriver i Wooded, audycji w radiowej „Czwórce” czy doskonałych setów u boku takich gwiazd jak Dixon, Fritz Kalkbrenner, Nicolas Jaar czy Sister Bliss.
Nie przegapcie najlepszej okazji na rozpoczęcie jesiennego sezonu imprez!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polska trasa GusGus live band – koncerty:
2.10.2015 Warszawa, klub Progresja
support: MIN t
afterparty: Conradq + Juniore
3.10.2015 Poznań, Hala nr. 2 MTP
support: MIN t
afterparty: Conradq + Juniore
5.10.2015 Katowice, MegaClub
support: MIN t
6.10.2015 Wrocław, Eter
support: MIN t
foto główne: Adam Romanowski
foto text: Sandra Biegun


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →