H.O.S.H. zagra w Polsce na cyklu Welcome.!

Wydarzenie

13 grudnia zapraszamy wszystkich fanów wytwórni Diynamic do klubu SQ w Poznaniu. Na drugiej edycji cyklu Welcome. zagra czołowy przedstawiciel hamburskiej oficyny - H.O.S.H.! Bilety już w sprzedaży!

Welcome. to nowy cykl imprez, którego pierwsza edycja odbyła się w klubie SQ w Poznaniu. Gospodarzami są twórcy Muno.pl Juniore i Conradq. Ich celem jest sprowadzanie nazwisk i promowanie topowych zagranicznych wytwórni na terenie naszego kraju. Podczas inauguracji cyklu zagrał Russ Yallop z Hot Creations, a w planach są gwiazdy Innervisions, Get Physical, Crosstown Rebels czy właśnie Diynamic.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

H.O.S.H. to reprezentant tej ostatniej oficyny i pod jej skrzydłami świętował swe największe sukcesy. Ma za sobą niezliczoną ilość ep’ek oraz album 'Connecting The Dots’ wydany w 2010 roku.

Po raz pierwszy w Polsce na żywo, będzie można posłuchać H.O.S.H.’a w klubie SQ w Poznaniu 13 grudnia. Gorąco zapraszamy! Tematem przewodnim imprezy będzie Kosmos. Specjalnie na ten cel szykowana scenografia i wizualizacje przygotowane przez .wju oraz nasz team wprowadzą Was w kosmiczny stan.

Gościnnie wystąpi również Adam Bekett z Warszawy!

Więcej:

13.12 (sb) Welcome. pres. H.O.S.H. @ SQ klub, PoznańPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →